Rüyada bikini görmek

Kişinin uzun zamandan beri içinde olduğu sosyal çevreden kısa bir süreliğine kopacağına, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına delalet eder.

 

Rüyada Bikini Giymek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan bazı sorunlardan ya da bazı sıkıntılardan ötürü çok büyük problemler yaşadığına, bu problemlere olan kızgınlığını kelimelere döktüğü bir anda bazı kişilerin tepkisini çekeceğine, bu yüzden çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder.

 

Rüyada Bikini Giydiğini Görmek

Rüyada bikini giymek ile aynı anlama gelmektedir.

Hayatı içinde yaşadığı bazı sorunlar karşısında ister istemez ağzından çıkan çeşitli sözler yüzünden çok kötü olaylar yaşayan rüya sahibinin, bu sebepten ötürü başının uzunca bir süre ağrıyacağına ve çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalacağına tabir edilir.

 

Rüyada Bikini Mayo Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı dönemler geçiren rüya sahibinin, çok uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına ve çok istediği bir yerde bir ev sahibi olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Bikini Bölgesinde Kıl Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede mal mülk sahibi olacağına işaret eder.

 

Rüyada Bikini Bölgesini Temizlemek

Uzun zamandan beri büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, yakın bir zamanda elindeki malları kullanarak sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.