Rüyada beyaz yılan görmek

Rüya sahibinin, etrafındaki insanlara hatta çok sevdiği insanlara karşı takındığı kötü ve olumsuz tavırların değişmeye ve normal bir hale gelmeye başladığına alamet edilir.

Rüyayı gören kişinin, insanlara karşı duyduğu güvensizlikten yavaş yavaş kurtulmaya başladığına ve yakında daha da düzeleceğine tabir edilir.

 

Rüyada Beyaz Yılan Sokması

Rüyada beyaz yılan sokması, rüya sahibinin, iş hayatında girişeceği bir işin hazırlık aşamasında kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara sokulacağına ve çok büyük bir aldatmaca yaşayacağına işaret edilir.

 

Rüyada Beyaz Yılan Yemek

Rüyada beyaz yılan yemek, rüyayı gören kişinin, etrafındaki insanların tüm karşı çıkmalarına ve engellemelerine rağmen girdiği bir işten çok büyük paralar ve çok iyi bir çevre edinerek çıkacağına delalet edilir.

 

Rüyada Beyaz Yılan Öldürmek

Rüyada beyaz yılan öldürmek, rüya sahibinin, kendisini çok sıkıntılı ve zor durumlara düşüren olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine ve bu sayede adını ve kişiliğini kirletmeyeceğine alamet eder.

 

Rüyada Beyaz Yılan Kovalaması

Rüyada beyaz yılan kovalaması, rüyayı gören kişinin, takındığı sert ve anlayışsız tavır yüzünden iş hayatında çok büyük zarar edeceğine ve bu şekilde davranmaya devam ederse eğer bu durumun büyüyerek devam edeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Beyaz Yılan Görmek ve Öldürmek

Rüya sahibinin, davranışlarında ve karakterinde gerçekleşen değişme ile birlikte bulunduğu ve kendisine zarar veren arkadaşlarından da uzaklaşacağına ve bu sayede çok daha rahat edeceğine rivayet eder.

 

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu güzel ve başarılı projeler ya da özel hayatında yaşadığı bir sorundan ötürü kendisine düşman kesilen bir kişinin kuracağı tuzaktan kurtulup genişliğe çıkmasına delalet edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.