Home Yaşam Astroloji Beyaz Oda Görmek

Beyaz Oda Görmek

0
374
Rüya tabirleri

Rüyada beyaz oda görmek

Kişinin yaşadığı hayatla düşlediği hayat arasında çelişki yaşayacağını ve yapması gerekenlerin amaçlarına uygun olması için uğraş vereceğine alamettir.

Feraha kavuşma isteği ve mevcut borçlardan kurtulup en kısa zamanda daha müreffeh bir hayata sahip olmak isteğinin kişiyi sorunlarına başka çözümler bulması için arayışa iteceğini de bildirir.

Ruhani açıdan kendisini aşmış ve bilge bir tavır içinde olan yaşlı bir kimseyle de arkadaşlık kurmak anlamına gelen rüya, İslami olarak da kişinin kalbinde büyüyen Allah sevgisinin de işaretidir.

Vicdani olarak rahatlama hissedileceği, özgürlüğe kavuşulacağı, tutsaklıktan kurtulan kişinin geçmiş yaşantısını bir kenara koyup yepyeni bir gelecek sayfası açacağına alamet eder.

 

Rüyada İçi Boş Beyaz Oda Görmek

Henüz kişiyi istediği ferah hayata çıkaracak şartların gelişmediğini, sabır içinde ve özellikle manevi olarak sakin bir halde beklenmesi gerektiğini, gelecek günlerin daha güzel olacağını ve bugün çekilen sıkıntıların ilerde kişiyi istediği hayata götüreceğini işaret eder.

İçi boş büyük bir oda görmek mevki elde eden kişinin uzun yıllar bu mevkide kalarak insanlığa yararlı işler yapacağını ve başka kimselerin yaşamlarına da iyilikle dokunacağını tabir eder.

 

Rüyada İçi Dolu Beyaz Oda Görmek

İçi eşyalarla dolu beyaz oda görmek, var olan sıkıntıları çözmeden istenilen hedefe ulaşmanın mümkün olmayacağını ve var olan sorunları tek tek ele alıp köklü şekilde ortadan kaldırmak gerektiğini bildirir.

Bu rüya kişinin düşünce siteminde de değişikliğe gitmesi gerektiğini bildirir ve zaman zaman çok küçük sorunları büyüten kimselerin aslında yaşadıkları hayatın güzel kısımlarını gözden kaçırdıklarını alamet eder.

 

Rüyada Beyaz Oda Görmenin Tabiri

Psikolojik olarak kişinin kendisini boşlukta hissettiğine ve nereye tutunacağını bilemediği gibi, normal davranışlar sergilemekte zorlandığına alamettir.

Kendisini diğer insanlardan farklı nitelendiren kimselerin, iç dünyalarında kişilik bölünmesi yaşadıklarını da sembolize eden rüya, profesyonel olarak yardım almak gerektiren bir durum içinde olunduğunu da bildirir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.