Rüyada beyaz mendil görmek

Rüya sahibinin sevdiklerine ulaştıracağı çok güzel, müjde dolu bir haberi olacağını, ne zamandır beklediği bir gelişmenin olumlu yönde sonuçlanacağını, özellikle iş konusunda girişimleri veya başvuruları olanların kabul edildiklerini öğrenerek sevinç dolu günler geçireceklerini de bildirir.

Beyaz mendil gören kişi bekar bir bayansa evlenme teklifi alır.

Genç bir erkeğin bu rüyayı görmesi, askere gideceği, evli bir bayan için de erkek çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Yaşlı kimseler beyaz mendil görürse, torun seveceklerine, uzun yıllar çocukları ve torunlarıyla saadet dolu ve sağlıklı bir yaşam süreceklerini bildirir.

Resmi makamlardan alınacak güzel haberlere, ihtilaflı konuların çözüme kavuşacağını da delalet eder.

 

Rüyada Beyaz Mendil Almak

İyi bir dost sahibi olunacağına, bu kimse tarafından korunup kollanacağına, kişinin her türlü derdinde yanında bu kimseyi bulacağına yorumlanır.

Rüya sahibine son derece sadık olan kişinin, ömür boyu kendisine destek vereceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, kişinin tüm yaşamında kardeş gibi gönülden bağlı olacağı bu arkadaş sayesinde sırtının yere gelmeyeceğine de alamettir.

Beyaz mendil alanların elleri sıkıştığında çevresinden pek çok kimsenin maddi desteğini göreceklerini ve karşılıksız yardımlar sayesinde duygu dolu anlar yaşayacaklarını da bildirir.

 

Rüyada Beyaz Mendil İşlemek

İyi yanlarını ve güzel huylarını artırmak, sevaplarını çoğaltmak, manevi olarak kendisini tatmin olmuş bir kimse haline getirmek için verilecek çabaya, hayat boyu disiplinli şekilde çalışmaya, emeklerinin karşılığını almaya ve elindeki her şeyi sevdikleri ile paylaşan kişinin mutlu bir hayat geçireceğine delalettir.

 

Rüyada Beyaz Mendil Görmenin Tabiri

İnsani bağlara çok önem verildiğinin ve özellikle dostluk, arkadaşlık gibi kavramların kişi için oldukça değerli olduğunun işaretidir.

Sorumluluklarına düşkün olan kişinin, gerçek hayatında sevdiklerini korumak gibi bir görev üstlendiğini ve önemsediği kimselerin sıkıntılı anlarında kendisinin de aynı sıkıntıyı çektiğini, empati yeteneğinin çok güçlü olduğunu gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.