Rüyada beyaz koltuk görmek

Makama erişmek, istenilen bir göreve atanmak ve bu görevi hakkıyla yerine getirip amirlerden takdir toplamak, güzel konuşma ustası olmak, kalabalıkları yönetmek anlamına gelir.

Rüya sahibinin gücünü doğru işler için kullanacağına, her zaman haklının yanında olacağına ve adalet dağıtacağına da tabir edilir.

Avukat, hakim veya üst düzey yönetici olunacağına, kişinin geleceğinin çok parlak ve istediği yönde gelişeceğine de yorumlanır.

Muradına erecek olan kişinin ailesinin yüzünü güldüreceğine, para sıkıntısı çekmeyeceği gibi büyük bir ev satın alacağını, işini gücünü oturttuktan sonra evlilik yapacağını da işaret eder.

Sahip olunan hayatın bir zamanlar kişinin hayali olduğuna, mutluluğunu daim kılacak güzel evlatlara sahip olacağına da delalettir.

 

Rüyada Beyaz Koltuk Takımı Almak

Aile içinde neşenin hüküm süreceğine, tüm huzursuzlukların, kişiyi olumsuz etkileyen olayların sona ereceğine, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine yorumlanır.

Büyük ve rahat beyaz koltuk takımı alan kişilerin haneleri kalabalık olur ve evlatları ülke çapında ses getiren işlere imza atar ve ünlenirler.

Alınan koltuk takımının üstünde lekeler varsa aileye dışarıdan gelecek laf söz nedeniyle huzursuzluğun musallat olacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine tabir edilir.

 

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Koltuk Görmek

İyi başlayan işlerin neticesinin kişinin istediği gibi sonuçlanmamasının yaratacağı hayal kırıklığına işaret eder.

Müspet işler yapmak isterken kişinin ayağının tökezlemesine neden olacak bazı gelişmelerin kişide büyük bir moralsizlik yaratacağına, bazı konularda neden hata yapıldığına dair düşünmek gerektiğine de uyarıda bulunur.

 

Rüyada Beyaz Koltuk Görmenin Tabiri

Zihin yorgunluğu nedeniyle kişinin huzur arayışı içinde olduğuna, aşırı stresli bir hayat yaşandığına ve bir müddet hiçbir şey yapmadan dinlenme ihtiyacının hasıl olduğuna yorumlanır.

Kişinin kendisini yorgun, isteksiz ve mutsuz hissettiğini, tükenmişlik duygusu içinde olduğunu da tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.