Rüyada beyaz kedi görmek

Kişinin aile hayatında ve iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanların yaklaşmakta olduğuna ve rüya sahibinin, azim ve sabır göstererek bu sorunlardan kurtulacağına alamet edilir.

Aynı zamanda, karşılaşılacak problemler karşısında sebat gösterilmesi halinde genişliğe ulaşılacağına işaret edilir.

 

Rüyada Beyaz Kedi Emzirmek

Rüyada beyaz kedi emzirmek, rüya sahibinin, çok büyük uğraşlar vererek biriktirdiği mal ve mülkten eş, dost ve akrabalarının da yararlanmasına izin verdiğine delalet edilir.

 

Rüyada Beyaz Kedi ile Konuşmak

Rüyada beyaz kedi ile konuşmak, rüyayı gören kişinin, endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine ve herhangi sorunun çözümünde çok sevdiği birilerinin yardımlarından faydalanacağına işaret edilir.

 

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu sevmek, rüya sahibinin, yaptığı bazı hatalar yüzünden işlerini kendi elleri ile sıkıntıya soktuğuna ve bu yüzden çok üzüntülü ve sıkıntılı dönemler geçireceğine alamet edilir.

Aile içindeki kişilerden birinin çok büyük bir üzüntüye itildiğine alamet edilir.

 

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı paralarda ve işlerinde azalma yaşandığına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına tabir edilir.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, eş, dost ya da akrabalarından birini çok büyük bir sıkıntıya sokacağına yorumlanır.

 

Rüyada Beyaz Kedi Kovalamak

Rüyada beyaz kedi kovalamak, çok iyiye yorumlanır.

Rüyayı gören kişiyi, iş hayatında ve eğitim hayatında engellemek isteyen bir kişinin, çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet edilir.

 

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Rüyada beyaz kedi tırmalaması, eğitim hayatında ve iş hayatında sıkıntılı zamanlara girileceğine ve ister istemez aile içerisinde sorunlar yaşanacağına alamet edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.