Rüyada beyaz keçi görmek

Önce tartışmayla başlayacak, sonra ise karşılıklı anlaşma yoluna girerek iyi arkadaşlık kurulacak bir kimseye işaret eder.

İş konularında ise, beraber çalışılan kişilerin kişiye karşı ön yargılı davranacakları ama kişinin azim gösterip, sabırla hareket etmesi üzerine hak ettiği değeri verecekleri anlamına gelir.

Rüyada beyaz keçi görmek evlilik hazırlıkları yapan kişilerin bazı aksilikler nedeni ile nikah tarihlerinde değişiklikler olacağı, evlenilecek kişinin bu değişiklikler yüzünden sıkıntı yaratacağı anlamlarına da gelir.

Bozulan ilişkilerde pek çok gereksiz tartışmanın yapılacağı, ipe sapa gelmez sorunlar yüzünden uzun süreli ayrılıkların yaşanacağına da alamet eder.

 

Rüyada Kara Keçi Görmek

Kara keçi kişinin inadı yüzünden başına gelmedik kalmayacağının, gereksiz ve anlamsız inat takıntısı yüzünden, her ortamda ve her işte ben bilirim edasıyla yaşadığının, çevresindeki kişilere karşı olumsuz davranışlarda bulunduğunun işareti olduğu gibi, kişilik özellikleri yüzünden istenmeyen, birlikte olunması arzu edilmeyen bir insan durumuna düşüleceğinin de işaretidir.

Farklı bir yoruma göre, rüyasında kara keçi gören kimseler, tuttuklarını koparan çok azimli kişilerdir ve çok büyük sorunları bile kısa sürede çözerler.

 

Rüyada Keçi Beslemek

Kişinin tamamen iyi niyetlerle yaklaştığı, her kötü gününde veya ihtiyaç duyduğu anda yanında olduğu bir kimsenin yaptığı hata yüzünden zor bir duruma düşeceğini işaret eder.

Fazla fedakar davranılması nedeniyle, iyi niyetinin suistimal edileceğini de bildiren rüya, iş konusunda çalışanlarına katı davranan ve sevilmeyen bir yöneticiye de delalettir.

 

Rüyada Beyaz Keçi Görmenin Tabiri

Beyaz keçi, kişinin kafasına koyduğunu yapmak için her türlü fırsatı değerlendirdiğini, zaman zaman kendi çıkarları uğruna başka insanları da kullandığını gösterir.

Olayları işine geldiği gibi yorumlamaya, her işten bir çıkar elde etmeye, ikiyüzlülüğe ve gereksiz konuşmalar ve tavırlar yüzünden birlikte olunan kişiyi bıktırmaya müsait bir karaktere de işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.