Rüyada beyaz eşya görmek

Kişinin içinde bulunduğu kötü durumlardan yine kendi isteği ve çabası ile kurtulmasına, kalp temizliğine, gerçek hayatta günahlardan tövbe edip hatalardan dönmeye, sıkıntıdan sonra feraha, iş yaşamında alacağınıza bazı başarılara, mal ve para kazanmaya, toplum içinde yükselmeye ve makam sahibi olmaya işarettir.

 

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyada görülen çamaşır makinesi, insanların gönlünden üzüntüleri alan ve onlara öğütler veren; herkes tarafından kabul görmüş, her anlamda kendisini geliştirmiş, kötülüklerden uzak duran ve sevaplar işleyen iyi huylu ve namuslu güvenilir bir kişiye ve onun verdiği nasihatlere işarettir.

 

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı gören bir sır öğrenir ve bu sırrı kimseye anlatmaz. Bazen de buzdolabı, kocasına hizmet eden, namuslu bir kadındır.

Buzdolabına sahip olan böyle bir hanımla evlenir, buzdolabından bir şeyler yiyip içen böyle bir kadının malından mülkünden faydalanır.

Bu rüya bazen de ferahlayacağınız sözler işiteceğinize, kendiniz için hayırlı olana ulaşmaya veya bekar kimseler için sözünüzü dinleyen, hayırlı bir eşe yorumlanır.

 

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyada görülen bulaşık makinesi insanların kötülüklerini saklayan ve onlara doğru yolu gösteren veya kişileri hata yapmaktan alıkoyan bir kimsedir.

Rüyasında bulaşık makinesinde bulaşık yıkayan kimse, bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşarak onun himayesine girer, böylece her türlü kötülüklerden emin olup kendisini maneviyata yönlendirir.

 

Rüyasında Beyaz Eşya Satın Almak

Rüyasında beyaz eşya satın alan kimse hayatını değiştirerek sahip olduğu kötü alışkanlıkları, kendisine faydası olmayan arkadaşları ve birtakım hataları terk ederek doğru yola girer.

Beyaz eşya satın almak bazen de dünya hayatında elinize geçecek temiz ve helal mala, çokça paraya veya makam ve mevkiye yorumlanır.

Rüyada görülen beyaz eşya satıcısı ise insanlara yol gösteren bir mürşittir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.