Rüyada beyaz eşarp görmek

Kişinin hayatın kendisine sunduklarına her zaman şükürle baktığını, başına gelen her olumsuzlukta iyi bir yan aradığına, iyi bir eş olduğuna ve anlayışlı, sabırlı kişiliği ile herkes tarafından çok sevildiğine yorumlanır.

Aynı zamanda İslami kurallara uygun bir yaşamın sembolü olduğu gibi, haktan yana, doğruluktan ödün vermeyen biri olarak yaşandığına, bundan sonraki zaman diliminde de kişinin kalbini ve niyetini bozmadan hareket edeceğini ifade eder. Beyaz eşarp takan genç kızlar için erken evlilik yapmak demektir.

Eşin manevi zenginliğine, çok sevilmeye ve her zaman şefkat görmeye alamet eden rüya, ibadetlerin düzenli olarak yerine getirileceğini, dua edilen konularda isteklerin elde edileceğini, çok büyük sıkıntılar çekmeden, sakin ve güzel bir hayat geçirileceğini delalet eder.

Yaşlı kimseler için Hac ziyaretini yaparak daha mütevazi, daha iman dolu bir hayat süreceklerini, evlatlarına ve torunlarına her zaman doğru yolu göstermek için çabalayacaklarını da tabir eder.

 

Rüyada Beyaz Eşarp Taktığını Görmek

İsyan etmeden, her şeyi büyük bir olgunlukla kabul ederek yaşamak, Allah’ın isteklerine uygun hareket etmek ve iyi amellere sahip olmak manasına gelir.

Rüya sahibinin her şeyin başında sağlık geldiğine inanarak hareket ettiğine, geri kalanlar için şükür ederek yaşadığına, gönül zenginliğinden dolayı elindeki her şeyi ihtiyaç sahipleriyle paylaşarak sevaplar kazandığına da alamettir.

İnce fikirli, yoksullara, düşkünlere yardım eden, bencillikten uzak kişilerin örnek alınası hayatlarını ifade eder.

 

Rüyada Beyaz Eşarp Satın Almak

Eksikliklerini, zayıf kalınan noktaları fark etmek, başa gelen bir olay neticesinde hayatını değiştirmek için önemli kararlar almak demektir.

Kişinin aile kurduktan sonra daha mütevazi bir hayat süreceğini, ibadetlerini yerine getirdiği gibi, hayatını da İslami kurallara göre düzenleyeceğini ifade eder.

 

Rüyada Beyaz Eşarp Görmenin Tabiri

Ferahlamaya, esenliğe duyulan ihtiyacı niteler ve kişinin ruhen bir arayış içinde olduğuna, hayatın maddi getirilerinden ziyade maneviyatını tatmin etmek peşinde olduğuna yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.