Rüyada beyaz dut görmek

Sevinçten ve güzel haberler nedeni ile ağlamak anlamlarına gelir. Beyaz dut gören kimsenin evinde neşe bol olur ve aile üyeleri birbirlerine her zaman destek verir.

İş ile ilgili de kişinin ideallerine ulaşabileceği önemli bir fırsatın kapıda olduğuna, önemli, saygın ve itibarı çok yüksek, nüfuzlu kimselerle tanışılıp ahbaplık edileceğine de alamet eder.

Öte yandan, beyaz dut kişinin kıskanılan bir hayata sahip olacağına, mevki konusunda ayağını kaydırmak isteyen iş arkadaşları olduğuna da işaret ederek, kişiyi dikkatli olması konusunda uyarır.

 

Rüyada Dut Yemek

Bekar kimseler için herkesin dilinde dolaşan, gösterişli bir düğünle dünya evine girmek anlamına geldiği gibi, evlenir evlenmez hamile kalınacağına da işaret eder.

Evli kimseler için planlanmayan, sürpriz bir bebek müjdesidir.

Dut yediğini görmek, bereketi bol ve imrenilecek bir yaşama sahip olmak, yüce gönüllü kimselerle arkadaşlık etmek ve tüm dileklerine kavuşmak anlamlarına da gelir.

Sıhhatli bir kişi olunacağına ve uzun bir ömür sahibi olmaya da delalettir.

 

Rüyada Karadut Görmek

Küçüklü büyüklü aksiliklere ve şanssızlıklara işaret eden rüya, kişinin başında dolaşan bir kara bulutun varlığına da işarettir.

Gelir düzeyinde ciddi bir azalma, maaş alınamaması veya iş değişikliği nedeni ile hayat standardında bir düşüş şeklinde de yorumlanan rüya, bekar kişiler için, sevgiliyle araya giren üçüncü bir kişinin varlığına da alamet eder.

Karadut yediğini gören kimse ise, tedavisi hem uzun, hem de yıpratıcı geçecek bir hastalık nedeni ile sıkıntılı günler yaşar.

 

Rüyada Beyaz Dut Görmenin Tabiri

Ne yaparsa yapsın kimseye yaranamadığını düşünmenin, başkalarının gözünde değerli olmak istemenin ve kendini olduğundan büyük görmenin yansımasıdır.

Beyaz dut ileri yaşlarda ve hala bekar olan bayanların evlenme isteklerine de işaret ettiği gibi, başkalarının hayatına özenildiği için, kendi yaşamında sahip olduklarının değerini bilmemeye de yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.