Rüyada beyaz ceket görmek

Kişi için çetin geçecek iş yaşamına işaret eder.

Beyaz ceket sabırla hareket edildiğinde ve olaylara mantıklı yaklaşıldığında, kişinin geleceğinin çok başarılı ve açık olacağını işaret ettiği gibi, bu süreç içinde ayağını kaydırmak isteyen kimseler tarafından bazı zorluklarla da boğuşmak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Bir başka yoruma göre beyaz ceket gören kişi yeni bir sorumluluk alır.

Bu bazen bir evlat sahibi olmak, bazen kardeşin veya anne babanın sorumluluğunu almak olacağı gibi, bir iş yerinin ya da topluluğun sorumluluğunu alacak yöneticilik gibi bir mesleğe atılacağının da habercisidir.

 

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Beyaz ceket giyen kimse erkek ve bekar ise, ailesiyle beraber sevdiği bir bayanı istemeye gider. Beyaz ceket evlilik yolunda atılacak adımlara delalet olduğu gibi, evli kimseler için erkek evlat sahibi olunacağına da yorumlanır.

Beyaz ceket giydiğini gören kişi mevcut iş yerinde alacağı terfi ile beraber müdürlük veya liderlik konumuna yükselir ve herkesin kıskanç bakışlarını üzerine çeker.

Nazar anlamına da gelen rüya, bir süre hastalık yaşanacağına ve sonrasında eski sağlığına kavuşup, daha da dinç bir şekilde işlerin ele alınacağına da yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Ceket Görmek

Rüya sahibinin adım atması gereken bir konuda çok yavaştan aldığı için çok önemli bir fırsatı kaybedeceğine işaret ettiği gibi, ikili ilişkilerde de başarısızlıkla sonuçlanan girişimlerin alametidir.

Yanlış kişilerle yapılan arkadaşlıkları veya boşa kurulan hayalleri tabir eden rüya, kişinin içinde bulunduğu koşulların kendisine zarar verdiğini görmesi açısından da bir uyarı mahiyetindedir.

 

Rüyada Beyaz Ceket Görmenin Tabiri

Özellikle iş hayatında başarılı olmak için varını yoğunu ortaya koyan, aşırı hırslı ve ego sahibi kişileri sembolize eder.

Beyaz ceket gören kişiler kendi mutlulukları için pek çok kişiyi mutsuz edecek kadar gözü kara ve bencil bir tutuma sahip olduklarından, çevreleri tarafından çok sevilmezler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.