Rüyada beyaz boya görmek

Genellikle kişiyi üzecek bir olayın nihayete ermesi ve o olayın tüm izlerini silecek yeni ve güzel gelişmelerin yaşanacağı müjdesini verir.

Beyaz boya murada ermek, isteklerin gerçek olması ve evlilik gibi anlamlara da gelir ve özellikle bekar kimselerin daha evlenmeden önce ev alacaklarını, eşyalarını ve tüm ihtiyaçlarını hazır edeceklerini işaret eder.

Beyaz boya görenler aynı zamanda bir fırsat elde ederler.

Kişiye sunulan bu fırsat hayatını tamamen değiştirebileceği durumlara neden olacağından kişinin çok iyi düşünmesi ve karar vermesi gerekir.

 

Rüyada Ellerini Beyaz Boya İle Boyamak

Masumiyete, kişinin her işinin bileğinin gücü ile hallettiğine, alnı ak ve tertemiz bir şekilde çalışma hayatını sürdürdüğüne çevresindeki herkes tarafından namuslu ve temiz bir insan olarak bilindiğine alamet eder.

Beyaz boya muratların gerçek olması demektir ve kişinin ellerine beyaz boya sürmesi kendi iş yerini açması, sonrasında da hayal ettiği her şeye kavuşması, maddi olarak çok güçlü ve zengin bir kimse olması anlamına gelir.

 

Rüyada Evi Beyaz Boya İle Boyamak

Kişi kendi evini beyaz boya ile boyuyorsa ve bakarsa evlenir, evli ise yeni bir bebekleri olur, hasta birinin evini beyaza boyaması ise kendi çabası ile iyileşeceğine ve yeniden gücünü toplayacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine delalettir.

Evinin dışını beyaza boyayan kişiler sıkıntı yaşasalar da başkalarına hissettirmez ve her zaman hallerine şükür ederler.

Evin içini beyaza boyamak ise kişinin bütün dertlerinden bir anda sıyrılacağı ve rahatlayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Beyaz Boya Görmenin Tabiri

Bu rüyayı gören kişinin fazlasıyla hayalci olduğunu simgeler ve kişinin hayal kurma durumlarını fazla abartması neticesinde gerçek hayatı ile düşleri arasında zaman zaman sınırı kaçırdığına ve bazen de hayal ettiği şeylerin sanki olmuş, yaşanmış olduğuna inanmasını da ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.