Rüyada beyaz bez görmek

Birinin iyiliği için istemeyerek de olsa yalan söylemek zorunda kalınacağını, bu yalanı uzunca süre saklayacak olan kişinin vicdani olarak rahatsızlık hissedeceğini bildirir.

Aile hayatında pürüzleri ortadan kaldırmak için çaba gösteren kişilerin, zamanla eşleri ve çocukları ile eskisinden daha iyi iletişim kuracaklarını, ilişkilerinin giderek düzeleceğini de ifade eder.

Beyaz bez gören kimseler çok hayırlı kız evlatlara sahip olurlar ve hiçbir zaman ailelerinden yana sıkıntı çekmezler.

Düzenli bir hayatı da tabir ettiği gibi, çalışma hayatında sorunsuz zamanlar geçirileceğini, şu an çalışılan işte yükselerek devam edileceğini de işaret eder.

Küçük hayır işlerinin, fakirlere az da olsa maddi destekte bulunmanın, sevap hanesine yenilerini eklemenin de müjdesini verir.

 

Rüyada Beyaz Bez Almak

Kişinin ailesine vereceği küçük hediyelerin, küs olduğu kimselerin gönlünü alacağının veya daha önce kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğinin işaretidir.

Çekilen vicdan azabından kurtulmak, bir yalanı açığa çıkarmak, hatalardan ders alarak daha düzgün şekilde yaşamak için çabalamak manasına da gelir.

 

Rüyada Beyaz Bez Yırtmak

Kişinin iyi niyetinin sık sık suistimal edileceğini haber veren rüya, yakın ilişki kurulan kimselere dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizer.

İyi bir gelir elde edilen işte yavaş yavaş sıkıntılar çıkacağına ve ele geçen paranın bereketinin kaçacağına, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına tabir edilir.

Beyaz bez yırtmak yapılacak yanlışlar yüzünden evliliği iyi giden kimselerin bir anda kendilerini boşanmanın eşiğinde bulacaklarına da delalet eder.

 

Rüyada Beyaz Bez Görmenin Tabiri

Çok küçük şeyleri dahi kafasına takıp büyük sorunlar haline getirmenin, tartışmaları gereksiz yere uzatmanın ve uzlaşmacı tavırdan uzak yaşamanın ifadesidir.

İyi niyetli olunsa da kendisini ifade edemeyen kişinin sürekli olarak yanlış anlaşılmalar içinde kalacağına da alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.