Rüyada beyaz araba sürmek

Çok hayırlıdır ve kişinin ne muradı varsa ona kavuşacağı anlamına gelir.

Sevindirici olaylara ve bekar kişiler için uzun yıllar mutlu bir şekilde devam edecek bir izdivaç gerçekleştirmeye, evlat sahibi olmaya ve kısmetlerinin artmasına alamettir.

Beyaz araba kullanan kişilerin dilekleri gerçek olur ve hayatlarında sıkıntılar dağılır.

Maddi ve manevi olarak her anlamda rahat, güzel ve eğlenceli bir hayata işaret eden rüya sağlık durumunun da her zaman iyi olacağının, kişinin elini neye atsa o alanda başarı elde edeceğine delalettir.

 

Rüyada Küçük Beyaz Araba Sürmek

Başlangıç yapmak anlamına gelen rüya, özellikle ilerde kişiye çok büyük gelir kapıları açacak olan bir işin ilk adımlarını atacağının işaretidir.

Arabanın küçük olması girişilen iş için az miktarda bir sermaye harcanacağını ancak ilerleyen zamanlarda kat be kat fazlasını alacağına, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına alamettir.

Düğün yapmak şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Büyük Beyaz Araba Görmek

Miras yolu ile veya ikramiye kazanarak elde edilecek önemli bir servete işarettir ve kişi için son derece hayırlı rüyalar arasında yer alır.

Özellikle bekar kişiler için çok zengin biri ile kısa süre içinde yapılacak bir evliliğe ve sonrasında kişinin hayatının tamamen değişeceğine yorumlanır.

Aileden kalan ya da ailenin başında olduğu bir şirkette önemli bir yönetici vasfına sahip olmak, maddi gelirinin yüksek olması sonucu hayal gibi bir yaşama sahip olmak şeklinde de tabir edilir.

 

Rüyada Beyaz Araba Sürmenin Tabiri

Hayalleri büyük olan ancak imkanları kısıtlı olduğu için bir türlü istediklerine kavuşamayan kişilerin psikolojilerini ifade eder.

Geçmişte evlilik aşamasına gelip işin ucundan dönen ya da çok sevdiği bir kimse ile kavuşamayan ve bu ayrılığın acısını uzun yıllardır içinde yaşayan kimseleri de ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.