Rüyada bekçi görmek

Önemli bir emanete göz kulak olmak demektir. Yakınlık duyulan bir kimsenin rüya sahibine güvenerek büyük bir sırrını paylaşacağına yorulur.

Sevilen birine kucak açmaya ve onun sıkıntılarını üstlenerek düze çıkmasına yardımcı olmaya da alamettir.

Huzurlu bir hayat sürmek ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin hayatında kendisini sıkıntıya düşürecek her türlü insanı uzak tutarak yaşayacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına ve her önüne gelene güvenmeyerek, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına da tabir edilir.

Geçmiş zamanlarda yapılan iyiliklerin ve sevapların kişinin başına gelecek bir sıkıntıda karşılık bularak onu koruyacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına da yorumlanır.

 

Rüyada Bekçi Olduğunu Görmek

Yaşı küçük bir hanımla evlenerek ömür boyu ona hem eş, hem de ebeveyn gibi davranacak olmanın işaretidir.

Bu rüya kimsesiz kalmış bir çocuğa bakmak veya ona yardımcı olmak, eğitimini tamamlaması için ona katkıda bulunmak manalarına da gelir.

Bekçi olduğunu gören kişi evini ve mal varlıklarını korumak için çeşitli güvence arayışlarına girer.

Bir arkadaşın çağrısına kulak verip, ona yardımcı olmak, maddi sıkıntılarını gidermek veya yüklü miktarda borç vermek anlamına da gelir.

 

Rüyada İşe Bekçi Almak

İş yerine bekçi aldığını gören kimseler ortaklarından ayrılarak tek başlarına işleri yürütmeye karar verir ve bundan sonraki kararlarını son derece dikkatli şekilde alırlar.

Büyüme odaklı çalışmalar yapılacağına kişinin mesleki itibarını göz önünde bulundurarak, tüm hayatını bu yönde geliştirmek isteyeceğine de yorumlanır.

 

Rüyada Bekçi Görmenin Tabiri

Korunmak ihtiyacı içinde olan, hayatında kendisine zarar vermek isteyen veya kişiyi dolandırmak için fırsat kollayan kimseler olduğuna inanılmasına işaret eder.

Kendisini korumak için sürekli yöntemler geliştiren rüya sahibinin, giderek kendisini izole edecek bir hayata doğru yöneleceğini ve bu durumun psikolojisi üzerinde olumsuz yansımalara neden olacağını sembolize eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.