İç giyim çeşitlerinin başında gecelik modelleri gelmektedir. Gecelik hemen hemen dünya da çoğu bayan tarafında tercih edilir ve asla vazgeçilmezlerindendir.

Çalışan ve ev hanımlarının en fazla tercih ettiği iç giyim çeşidi geceliklerdir genel olarak her sezon beğenilmekte olup iç giyim çeşitleri arasında en fazla satılan grubunu oluşturmaktadır.

Bu nedenden dolayıdır ki dünyada iç giyim üzerine ün kazanmış olan markalar bu ürünün en iyisini üretebilmek adına kıyasıya yarış etmektedirler. Gecelik modellerinin birçoğu bayanlar tarafından çokça fazla ilgi görmekte ve bu ürünler tasarımlarıyla nefes kesen bir görüntü oluşturmaktadır.

Bu ürünlerin satılmasında ki en büyük etkenlerden birisi de ürün kalitesidir. Çünkü bayanlar en güzeli istediği gibi en rahatını da giymek isterler. Dikiş kalitesi çok önemlidir bu nedenden dolayı en çok da canlı renkler tercih edilmektedir.

 

Gecelik modelleri üç türlüdür.

Penye gecelikler
Saten gecelikler
Fantezi gecelikler

 

Özellikle evlilik hazırlıkları yapanlar saten gecelikleri tercih tercih etmektedirler bu onların olmazsa olmazlarındandır. Penye gecelikler genelde bekarların rahatlık açısından bide lohusaların en fazla tercih ettiği modeldir.

Satenler genelde çeyizlik olmakta takım halinde satılmaktadır. Ülkemiz de bunun üretimini nefes kesen modelleriyle muhteşem bir şekilde üreten firmalar vardır. Fantezi gecelikler genelde özel anlarda kullanılan bir modeldir. Diğerleri günlük olarak da kullanılabilir. Artık sadece mağazalarla kalmamış internet üzerinde siparişinizi verebilirsiniz.

bayan-gecelik-modelleri (2)

bayan-gecelik-modelleri (3)

bayan-gecelik-modelleri (4)

bayan-gecelik-modelleri (5)

bayan-gecelik-modelleri (7)

bayan-gecelik-modelleri (6)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.