Bayan Cüzdan Modelleri

0
964
Bayan Cüzdan Modelleri

 

Bayanların her zaman yanından ayırmadığı ve aksesuar görevi kadar ihtiyaç duyulan şeyleri para, kredi kartı ve kimlik gibi kişisel eşyalarınızın yer aldığı özellikle son yıllarda daha şık bir hal alan cüzdan modellerini sizler için biraz araştırdık.

2016 yılına damgasını vuracak ve geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen bayan cüzdan modellerini sizler için bir araya getirdik.

 

Bakalım bu yıl hangi modeller ön plana çıkacak..

 

Cüzdan bayan erkek demeden herkesin kullandığı erkeklerde genelde deri ve cep cüzdanları şeklinde olurken bayanlarda daha çok el ve çanta içerisinde taşınan modeller tasarlanmaktadır. Bayanlar tarafından daha çok şık tasarımların yer aldığı ve işlemeli modeller tercih edilmektedir. Bayanlar için küçük çanta diyebiliriz cüzdanlar için.

 

Cüzdan alırken en dikkat etmeniz gereken nokta cüzdanların görüntüsü kadar kalitesi olmalıdır. Günlük kullanımlar için daha sade modeller seçebilirsiniz. Özel günlerde kullanmak için mutlaka bir kaç tane şık cüzdan bulundurabilirsiniz. Sıradan kalitesiz cüzdanları ucuz diye almaktansa daha kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz modelleri tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

 

Erkek cüzdanları ile bayan cüzdanlarını karşılaştıracak olursak erkekler genlikle daha çok kart koyabileceği deri, çok bölmeli cüzdanları tercih ederken bayanlar ise renkli deri modelleri daha çok tercih ediyor.

 

bayan-cuzdan-modelleri-2

bayan-cuzdan-modelleri-3

bayan-cuzdan-modelleri-4

bayan-cuzdan-modelleri-5

bayan-cuzdan-modelleri-6

bayan-cuzdan-modelleri-7

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.