Rüyada basketbol topu görmek

Kişinin bir türlü düşüncelerini toplayamadığına, karşısına çıkan her fırsata düşünmeden atladığına ve kendisine uygun olmayan işlerde çalışması yüzünden yeteneklerini ortaya çıkarmakta zorluk çektiğine yorumlanır.

İyi huyuyla takdir toplayan kişinin saflığı neticesinde herkesin söylediğine inanmasının başına zaman zaman iş açtığını da bildirir.

Genel olarak neşe içinde geçirilecek günleri, havai ruh halini, maceraya olan düşkünlüğü işaret eden rüya yeni insanlarla tanışmak anlamına da gelir.

Özellikle farklı kültürlerden kimselerle kurulacak arkadaşlıkların rüya sahibinin geleceğinde çok önemli role sahip olacağını, çok uluslu bir firmada işe başlanacağını ifade eder.

Güzel konuşma ve hitabet konusunda saygın bir pozisyona gelineceğini, yeni bir göreve atanmakla beraber maaş artışı da alınacağını delalet eder.

 

Rüyada Basketbol Topuyla Oynamak

Uzun çabalar sonucunda nihayet kişinin kendisini gösterme fırsatı yakalayacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, kargaşadan ve kavgadan uzak yaşayacağına yorumlanır.

Farklı bir yoruma göre yaşanacak tatsız bir ağız münakaşasının da işaretçisidir.

Sevilen birinin gerçek yüzünü görmek, arkasından konuşan birine haddini bildirmek manasına da gelir.

 

Rüyada Basketbol Topu Bulmak

Başkasının kısmetini almak, tanıdık birinin işine mani olmak, kendi çıkarları için arkadaşlarını yarı yolda bırakmak anlamına gelir ve kişinin kendisine, hareketlerine dikkat etmesi, daha doğru şekilde yaşaması gerektiğini de bildirir.

Aşırı hırslı davranmak suretiyle kişinin kendisine zarar verecek davranışlarda bulunacağına ve akıl karışıklığı yaşayacağına da yorumlanır.

Genç kişilerin gelecek konusunda kendilerine yön vermekte zorlandıkları için ailelerinden destek almalarını da öğütler.

 

Rüyada Basketbol Topu Görmenin Tabiri

Çok sık fikir değiştirmek ve alınan kararlarda dirayet gösterememek manasındadır.

Birden fazla işle uğraşmanın kişide yarattığı konsantrasyon bozukluğuna, maymun iştahlı biri olunduğuna ve geleceğe dair herhangi bir yön çizilemediğine de tabir edilir.

Ne istediğinden emin olmamak ve kararsızlık yaşamak yüzünden yaşanan stresi de ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.