Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek

Huzur, rızık, kazanç, bolluk, bereket ve saygınlık anlamına gelirken aynı zamanda da zorluk, üzüntü, keder, yokluk, şansızlık olarak da yorumlanır.

Rüyasında başbakanla karşılıklı olarak görüşme yaptığını gören kişinin itibarı, saygınlığı ve makamı artar. Bir kişi rüyasında başbakanın kendisinden akıl aldığını görürse bu o ülkenin başbakanı olan kişinin toplumundaki her bireyin fikrine ve talebine değer verdiği anlamına gelir.

Rüyada başbakanı hanesinde konuk eden kişi için resmi makamlardan gelecek bir destek vardır. Bu aynı zamanda başbakana da yorumlanır, başbakanın halkının desteğine ihtiyaç duyduğuna delalet eder.

Devlet kapısında işi olan bir kişi rüyasında başbakanı görürse eğer bu o işinin olumlu olarak neticeleneceğine işaret eder.

 

Rüyada Başbakan

Rüyada başbakan görmek genel anlamda güzel olmakla birlikte, rüyanın yorumu başbakanın tavır, eda ve haliyeti ruhiyesine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Başbakanın kibirli, alçak gönüllü, agresif, pozitif ya da endişeli olması gibi değişen ruh haline bağlı olarak rüyanın yorumu değişebilir. Eğer başkan hoşgörülü bir tavır sergiliyorsa bu hayırlı olacak olaylara, agresif ve hırçınsa zorluklara delalet eder.

Rüyada başbakan görmek aynı zamanda kişinin resmi bir işinin hallolması anlamına gelir.

 

Rüyada Başbakanla Görüşmek

İşinde rütbe sahibi olan bir kişi eğer rüyasında başbakanla karşılıklı görüşme yaptığını ya da kendisinin onunla bir konu üzerinde fikir alışverişi yaptığını görürse işinde en üst terfiyi alacağı anlamına gelir.

Rüyada başbakanla görüşen kimse eğer mahkûmsa yakında hapisten çıkacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine delalet eder.

 

Rüyada Başbakanın Elini Sıkmak

Rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına işaret eder. Bu kişi toplumda sözü geçen, güçlü ve itibar sahibi biri olacak demektir.

Rüyada başbakanın görüşmeye ya da bir yere geldiğini görmek ise devletin bir görevini ifşa edeceğine delalet eder.

 

Rüyada Başbakanı Sert Ve Asık Yüzlü Görmek

Rüyasında başbakanı asık suratlı ve sinirli gören kimse girmek istediği işe ulaşamaz veya işinde beklediği terfiyi alamaz.

Bazı tabircilere göre bu rüya kişinin iş hayatında ortaya çıkacak huzursuzluklar ve sıkıntılardır. Bu rüyayı gören kimse bazı maddi sorunlarla yüzleşmek zorunda kalır ve bunun sonucunda da bazı üzücü olaylar yaşar.

Rüyada başbakanı kendine kızarken görmek insanların tahkirini kazanacak eylemlerde bulunmaya, bazı davranış bozukluklarına, kendisine zararı dokunacak kişilerle birlikte olmaya veya zamanını boşa harcamaya yorulur.

 

Rüyada Başbakan İle Oturup Sohbet Etmek

Rüyasında başbakanla oturup sohbet eden kimse iyi bir devlet işine girer veya işinde yükselerek çok başarılı olur.

Bu rüya bazen de kazançlı işler yapmaya, sıkıntılardan sonra ferahlığa erişmeye, her anlamda oldukça bereketli, bolluk ve güzellik içerisinde geçecek bir ömre, öğrenciler için sınavlarını vermesine, okulu geçmesine, öğrenim hayatlarında başarılı olmaya, işinde oldukça güzel girişimlerde bulunmaya, çok yüksek bir mevkiye gelmeye veya makam sahibi olmaya işarettir.

 

Rüyada Başbakanın Korumalarını Görmek

Bu rüya kişinin korktuğundan emin olmasıdır. Rüya sahibinin eğer bir korkusu varsa veya tehlike içindeyse kısa zamanda bu sıkıntılarından kurtularak, rahata kavuşur. Bu rüya bazen de kişinin atlatacağı tehlikelerdir.

Bazı tabircilere göre ise korumalar, özellikle maddi sıkıntı çekenler için güvenebileceği, yardım alabileceği ve güçlü, kuvvetli, varlıklı bir adama işarettir.

Koruma kişiye kötülük yapmak isteyenlere karşı muzaffer olmaya, onların tüm planlarını bozmaya ve onlardan gelecek tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

 

Rüyada Kendisini Başbakan Olmuş Görmek

Rüyasında kendisinin başbakan olduğunu gören kimse çok büyük bir mevkiye, parlak bir geleceğe kavuşur veya her türlü sıkıntılarından, kederlerinden kurtularak her anlamda ferahlığa kavuşur.

Bu rüya her açıdan oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse borçlarından kurtulur, eğer işe girmek istiyorsa devlette bir kadro alır, eğer evlenmek istiyorsa çok seveceği hayırlı bir kimse ile evlenir.

Bazı tabircilere göre ise bu rüya, gören kişinin dini anlamda derecesinin yükselmesine, kulluk görevlerini güzel bir şekilde ifa etmesine işarettir.

 

Rüyada Adil Bir Başbakan Görmek

Rüyasında adi bir başbakan görmek, insanlar arasında hak ve adaleti sağlayan, kişilerin sıkıntılarını gideren ve her anlamda onlara yardımcı olan adil bir liderdir.

Bazen de bu rüya, gören kişinin ailesi, arkadaşları ve akrabaları arasında adaleti sağlamasına, kendisinden ihtiyaç sahibi birisine ulaşacak yardımlara, sıkıntıların bitmesine, güvenilir ve herkesin sevdiği bir devlet başkanına bazen de o yılın oldukça ucuz, bereketli ve her anlamda bollukla geçmesine işarettir.

 

Rüyada Devlet Başkanı Görmek

Rüyasında devlet başkanı görmek, adil bir kimseye, toplum içinde saygınlık ve itibar kazanmaya, devlet içinde yüksek bir göreve gelmeye, öğrenciler için başarıya, iş anlamında kazanca, sıkıntılardan kurtulmaya, adil bir yöneticiye işarettir.

Rüyada başkan görmek genellikle hayırlı ve iyi bir rüyadır.

Tabircilerin çoğu için böyle bir rüya genellikle çalışma hayatına işaret eder. Özellikle terfi bekleyen, iş arayan ya da çeşitli girişimlerde bulunup bunların neticelerini bekleyen kişiler için oldukça hayırlı bir rüyadır.

Devlet başkanı bazı zamanlarda da ele geçecek mal ve mülke, zenginliğe yorulur.

 

Rüyada Başbakanın Sesini Duymak

Rüyasında başbakanın sesini duyan kimse, oldukça güzel ve hayırlı bir haber alır.

Bu rüya genellikle kişinin yapmak istediği ve uzun yıllar boyunca gerçekleşmesini arzu ettiği isteklere kavuşmasına, müjdeli haberlere, sürpriz havadislere yorulmaktadır.

Böyle bir rüya gören kimse en yakın zamanda kendisinin şaşıracağı bir hızla yüksek bir mevkiye gelerek makam mevki sahibi olur.

 

Rüyada Başbakana Selam Vermek

Rüyada başbakana selam vermek, toplum içinde yüksek bir mevkiye sahip, oldukça varlıklı, güç ve kudret sahibi bir kişi ile tanışmaya; ondan yardım görmeye ve tüm maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Bu rüyayı gören kişi girdiği sınavlarda başarılı olur ve iş görüşmelerinden olumlu sonuçlar alır.

Bu rüya bazen de saygı görmeye, toplum içinde yaptığı davranışlarla yükselmeye ve insanlar arasında liderlik vasfı kazanıp, makamın yükselmesine işarettir.

 

Rüyada Başbakanla Beraber Yürüdüğünü Görmek

Rüyada başbakanla birlikte yürümek, devlet başkanlarının yanında iş sahibi olmaya veya ahlaklı, bilgili bir alimin fıtratını uyup onun yolunu takip etmeye işarettir.

Bu rüya varlık kazanan, fakirlikten sonra herkesin imreneceği bir zenginliğe ulaşan, mal ve mülk sahibi olan herkesin sevdiği ve saydığı bir adama da işaret etmektedir.

Başbakanla birlikte yürümek, kişinin neslinden gelecek ve tüm insanlığa faydası dokunacak bir kimseye de işaret edebilir. Bu kişi, büyüdüğünde ahlakı, zekâsı ve karakteri ile herkesin hayranlığını kazanır; ayrıca çok başarılı olarak varlığından, servetinden yardıma muhtaçlara sarf eder.

Bu rüya bekâr kimseler için zengin bir kişi ile evlenmesine veya evlendikten sonra oldukça büyük mal ve mülke sahip olmasına da yorulabilir.

 

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyasında cumhurbaşkanı gören çok az kişiye nasip olabilecek derecede büyük bir geleceğe sahip olur. Bu rüya devlet işine girmeye, varlıklı insanlarla oturup kalkmaya, yaptığı her girişimden başarı elde etmeye, dünyada şan, şöhret sahibi büyük bir adam olmaya işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanı ile sohbet eden, terfi eder ve topluluğun başına amir olur.

Cumhurbaşkanının arkasından giden lider vasıflı ve akıllı bir adamın tıynetine uyar, onun gibi bir hayat sürer.

Cumhurbaşkanın elini sıkmak devlet işine, onunla kucaklaşmak çok parlak bir hayatın olmasına, cumhurbaşkanı ile toplantı yapmak, çok yüksek mevkili insanların arasında bulunmaya veya onlardan yardım görmeye işarettir.

 

Rüyada TBMM’yi Görmek

Bu rüya devlet kapısında iş takip edenler için kolaylığa, mahkûm kişiler için kısa sürede hapisten kurtulacaklarına, öğrenciler için sınavlarında başarılı olmaya, tüccarlar için kazançlı çalışmalara, iş arayanlar için yakında kadrolu bir işe girmeye, borçluların borcunu ödemesine, devletten yardım almaya, devlet başkanlarına, halkın iyi geçimine, o yılın bolluk ve bereketle geçmesine ve her anlamda mutluluk esenlik içinde olmaya işarettir.

Bazı tabircilere göre bu rüya gören kişinin saygın bir kişiliğe sahip olduğunun, ahlakı, karakteri ve iyi huyu ile herkesin gözünde yüksek bir derecesi bulunduğunun göstergesidir.

 

Rüyada Başbakan Görmenin Tabiri

Özellikle bu rüya iş sahibi olmak isteyen, çalışma hayatı ile ilgili planları olan kişilerin gördüğü ve makam ve mevki isteğinin ortaya çıkardığı bir rüyadır.

Gerçek hayatta zor durumda kalan, sıkıntı çeken bir kişi feraha ve rahata ulaşmak istiyorsa rüyada başbakan görürse içindeki hedeflerini rüyada gerçekleştirmeyi amaçladığının göstergesidir.

Bazen de ferahlamaya ihtiyaç duyan veya herhangi birinden yardım bekleyen bir kimse bu rüyası ile kendisine yüksek bir makamdan yardım gelmesini ya da tüm sıkıntılarından kurtaracak bir kişiye ihtiyaç duyduğunun göstergesidir.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.