Balık Burcu ve Tatil

0
320
balik-burcu-tatil-640x330

Sisler, hayaller gezegeni Neptün’ün etkisindeki aşırı duyarlı, aşırı sezgisel ve kuşkusuz aşırı romantik Balık’lar tatil için masalları andıran tatil yerlerini arzularlar.

Trafik gürültüsünden, reklam panolarından, iletişim araçlarından uzak olmak isterler. Balık’lar bir su grubu oldukları için kesinlikle uzak ve romantik adalar, su kenarları onlara uygundur.

Şelalelerin çevresinde, uzak ve egzotik adalarda rüyalar ülkesinde olmak isterler.

Tahiti bir balığın kendini hayli mutlu hissedebileceği bir yerdir.
Okyanus kıyılarında küçük villalar, denize yakın yerler en önemli tercihleriniz olacaktır. Yelken, sörf, dalış, kürekten de hoşlanırsınız. Plajda uzun yürüyüşler yapmak da hoşunuza gidecektir. Tekne gezileri, yatla seyahat de hoşlanacağınız şeylerdendir.

Suyla bağlantılı kentler, örneğin Venedik, Amsterdam gibi. ilginizi çekecektir. Bu tür kentler aradığınız fantastik dünyayı size sağlayabilir. Karay ip Adaları da özellikle yıldızlı geceleriyle aradığınız romantik ortamı sunacaktır size. Özellikle vizyonu yöneten gezegen Neptün sizi fotoğrafçılıkta ve film çekiminde destekleyeceği için gideceğiniz yerlere fotoğraf makinenizi kameranızı da götürebilirsiniz. Yine Yunan Adaları da hem eğlenceli hem de romantik atmosferi ile tercihiniz olabilir.

Bazı Balık’lar kuşkusuz ki iyice tenha, tam denizin yanı başında adeta inziva yerlerini tercih edip, kendilerini dinlemek isterler. Hindistan’daki ashramlar ve Himalayalar’ın yükseklerindeki ücra yerler uygun olabilir. Çeşitli meditasyon kampları da size iyi gelecektir. Bütün bunların yanı sıra gezegeniniz Neptün sinemayı da yönettiğinden büyük sinema etkinliklerinin olduğu Hollywood, ya da büyük sinema festivallerinin olduğu yerler, sinematografik manzaralar ilginizi çeker.

Balık’lar hayal dünyasını severler, hayal dünyalarını harekete geçirecek ilginç yerler onların birinci tercihleri olacaktır.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.