Rüyada azarlamak

Kişi için yüksek beklentiler içinde olduğu bir işle alakalı kötü haberler alması ya da çalışanlarının iş konusunda istediği performansı göstermemesi nedeni ile oluşacak sinir bozukluğuna, gerginliğe işaret eder.

Kendisini rahatsız eden veya söylediklerini yapmayan kişilere karşı sert davranışlarda bulunan rüya sahibinin aşırı otoriter görünümü, insanların kendisiyle iletişim kurmalarının önüne geçtiği gibi, sevimsiz ve korkulan biri gibi görünmesine de yol açar.

Stres içinde geçecek günlerde kişinin daha sakin olması gerektiğini hatırlatan rüya, aileye karşı şefkatle yaklaşmanın önemini de hatırlatır.

Azarlamak aşırı asabiyetin kişiye sonradan getirdiği pişmanlıklara ve geri alınması imkansız hatalara neden olabileceğinin de altını çizer.

 

Rüyada Çocuğunu Azarlamak

Rüya sahibinin kendi üzerinde uzun süredir devam eden baskıdan kurtulmak için çok büyük bir fedakarlıkta bulunacağına ve hürriyetini ele geçirmek için büyük uğraşlar vereceğini işaret eder.

Kişinin hedeflerine gözünü kırpmadan ilerlemek için her şeyi yapabilecek kadar hırs içinde olduğuna, inançları doğrultusunda canını verecek kadar konsantre olan ruh haline de işaret eder.

Çocuğunu azarlamak sevilen bir kimseyi yanlış bir yoldan çevirmek, o kişiye hakikatleri anlatmak şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Çalışanlarını Azarlamak

Kişinin zaman zaman tarafsızlık özelliğini yitireceğini ve bu nedenle etrafındaki kimselerce kafa karışıklığına neden olduğunu, aşırı uç hareketlerde bulunduğu anlarda iletişim konusunda da sorunlar yaşandığını işaret eder.

Rüya sahibinin bazı kararları hiç düşünmeden aldığını ve aile büyüklerine danışması gereken konuları da tek başına çözüme kavuşturmak için uğraştığını, tek başına idare etmeye çalışıp, güç gösterisi yapmak uğruna pek çok olanağı tehlikeye attığını da tabir eder.

 
Rüyada Azarlamanın Yorumu

Şişkin bir ego, üstünlük duygusu ve diğer kimseleri küçümsemek, her şeyi daha iyi bildiğini sanmak şeklinde yorumlanabilir.

Genellikle kişinin kendisini öncü olarak gördüğünü ve zaman zaman kurtarıcı olarak dünyaya gelmiş olduğuna inanacak şekilde psikolojik bozukluklar yaşadığını da gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.