Aynı Kişiyi Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada aynı kişiyi görmek

Kişinin bir çıkmazda olduğunu ve meseleleri enine boyuna değerlendiremediği için sıkıntısını bir türlü üzerinden atamadığını gösterir.

Tekrarlanan hatalara da alamet olan rüya, kişinin inatçı tutumları yüzünden çevresi ile arasında sağlıklı iletişim kuramadığını, olayları nesnel değerlendiremediği için sürekli olarak çatışma yaşadığını da bildirir.

Görülen kişi tanınan biri ise bu durumda, gerçek hayatta o kimse ile yaşanacak tatsız bir olaya ve çözümsüzlüğe delalet ettiği gibi, küslük veya kırgınlık gibi durumların da yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Aynı Kişiyle Konuşmak

Rüyada hep aynı kişiyle konuştuğunu görmek, konuşulanlara göre ve rüyanın diğer kısımlarına uygun şekilde değerlendirilmelidir. Konuşulanlar hatırlanıyorsa o şekilde bir mana çıkarılır.

Kişi sadece konuştuğunu hatırlıyor ama içeriğini hatırlamıyorsa bu durumda, rüyada görülen kişinin kendisinden yardım istediği anlaşılmalıdır.

Aynı kişiyle konuşmak, gerçek hayatta da o kimse ile yapılacak önemli bir konuşmaya delalet ettiği gibi, tanınmayan biri ile sürekli konuşulduğunun görülmesi, kişinin kendisini ateşe atacağı bir olaya karışacağı şeklinde uyarı olarak düşünülmelidir.

 

Rüyada Aynı Kişiyle Tartışmak
Geçmişten gelen ve bir türlü kapanmayan bir olayın, davanın, bugün yeniden gündeme geleceğini ve rüya sahibinin canının sıkılacağını tabir eder.

Aynı kişiyle tartışmak evli kimselerde ev içindeki huzursuzluğun giderek tırmanacağı sinyallerini de verir. Özellikle iş hayatında alınacak ihtarlara ve yapılacak önemli hatalara, kişinin dikkat etmemesi halinde işten çıkarılacağına da yorumlanır.

 

Rüyada Aynı Kişiyi Görmenin Tabiri

Psikolojik olarak aşırı takıntılı, kimseyi dinlemeyen ve burnunun dikine giden kimseleri işaret eder. Bu tip rüyalar gören kimseler, gerçek hayatlarında da bazı kimselere karşı platonik aşk yaşar ve dünyalarını o kimse üzerine kurarlar.

Aşırı bağ kurmanın ve gerçek hayattan koparak yaşamanın da sembolü olan rüya, obsesif bir kişilik bozukluğunun da işareti olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.