Rüyada aynaya bakmak

Rüya sahibinin yaşayacağı değişikliklere ve yeniliklere alamet eder.

Kişi, yeni insanlarla tanışacak, onlarla yeni dostluklar kuracak ve çevresini genişletecek demektir.

Rüyasında aynaya baktığını gören kişi yeni yerler görür, yeni mekânlara girer ve eğlenceli günler geçirir diye yorumlanırken bu rüya bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin stresli günler yaşayacağına bu nedenle de çevresindekilere karşı huysuzluk edeceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Aynaya Baktığını Görmek

Rüyasında aynaya baktığını gören kişinin rüyası hem güzel hem de kötü günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin bir yandan arkadaşlarına karşı olacağı, onlarla fikir ayrılıkları yaşayacağı ve bazıları ile düşman olacağı ile tabir edilirken öte yandan da bazı arkadaşları ile samimiyetini ilerleteceği, onlarla bir araya gelip zevkli organizasyonlara katılacağı şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada aynada kendini görmek, rüya sahibinin huy değiştireceği, çok alıngan olacağı, her söyleneni yanlış anlayacağı bu yüzden insanlarla sürekli kavga halinde olacağı ve sinirli günler geçireceği bir dönem geçireceği ile tabir edilir.

 

Rüyada Aynada Kendini Güzel Görmek

Rüyada aynada kendini güzel görmek, hayırlara alamet eder.

Rüyayı gören kişinin istediği gibi bir yaşamı olacağına, her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Aynaya Bakıp Ağlamak

Rüyada aynaya bakıp ağlamak, iyi ve hayır olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin güzel haberler alacağına, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına rivayet edilir. Kişi, gönül hoşluğu içinde güzel günler yaşayacaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada Aynaya Bakıp Gülmek

Rüyada aynaya bakıp gülmek, sıkıntıların geride kalacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına ve dertlerini unutacağına rivayet edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.