Rüyada ayı yavrusu görmek

İnsanlara kötülük düşünen ve herkese zararı dokunan zayıf karakterli bir adamdır. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde olan şerlere, belalara ve bunları sağlayan ahlaksız ve hilekâr adamlara işaret olabilmektedir.

Ayı yavrusu aynı zamanda günah işlemekten çekinmeyen bir münafıktır. Bu kimse gerçek yüzünü saklayarak toplum içinde fesat çıkarıp, karışıklığa yol açar.

Bu rüyayı gören kişi çevresindekilere karşı dikkatli olmalıdır. Çünkü bu rüya kendisine düşmanlık eden ve gerçek yüzünü iyi saklayan dost görünümlü bir düşmanın habercisidir.

 

Rüyada Ayı Yavrusu Emzirmek

Bu rüya istek ve arzulara kavuşmadır.

Bu rüyayı gören üstündeki belaları def ederek, huzura ve mutluluğa erer. Yine yanlış kişilerden ve arkadaşlıklardan kurtulma, kendisine sıkıntı verecek ortamlardan ayrılma, doğru yola erme, günahlardan ve hatalardan tövbe etme anlamlarına da gelebilmektedir.

 

Rüyada Ayı Yavrusu İle Oynadığını Görmek

Rüyasında ayı yavrusu ile oynayıp eğlendiğini gören kimse, kendisine oldukça zarar verecek kötü arkadaşlar edinir ve onların fıtratına uyar.

Bu rüya, gören kişinin tehlikede olduğunun işaretidir. Çünkü doğru yoldan sapıp günahlardan çekinmemeye, insanlara zarar verecek eylemlerde bulunmaya, birçok hatayı üst üste yapmaya ve düşmanlarla arkadaşlık kurmaya işaret etmektedir.

Bu rüyayı gören kısa zaman içerisinde hiç beklemediği kişilerden kötülük görür ve zarara uğrar.

 

Rüyada Kendisine Bir Ayının Saldırdığını Görmek

Rüyasında bir ayı saldırısına uğrayan kişiye gizli bir düşman açıkça zulüm etmeye ve onunla uğraşmaya başlar.

Bu rüya ahlaksız ve hilekâr insanlar tarafından kendisine erişecek dert ve beladır.

Bu rüya işe yaramaz ve günahlardan korkmayan bu insanlardan kurtulması gerektiğine, hayatını gözden geçirmesi lazım olduğuna bir işarettir.

 

Rüyada Kendi Evinde Ayı Yavrusu Olduğunu Görmek

Bu rüya kişinin yakınlarından kendisine kötülük eden tehlikeli bir düşmandır ve akrabalarına dikkat etmesi gerektiğine dair bir uyarıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.