Rüyada Ayetel Kürsiyi okumak

Oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Gören kişinin her işi yolunda gider.

Tüm arzu ve isteklerine kavuşur. Korktuğundan emin olur ve her türlü tehlikelerden korunur. Bu rüyayı görenin işi gücü rast gider.

Aynı zamanda ahlaklı ve iyi niyetli bir kişi olmasına, manevi derecesinin yüksekliğine, her anlamda mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmesine de işaret eder.

 

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek, genellikle isteğinizin gerçekleşmesi anlamına gelir. Özellikle iyi şeyler için dua etmek her türlü arzunuzun gerçek olacağının ve talihinizin artacağı, çok mutlu ve huzurlu bir dönem geçireceğinizin habercisidir.

Eğer rüyanızda kötü bir dua ettiğinizi görmüşseniz, bazı hatalarınız olduğuna ve kısa sürede tövbe etmezseniz sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Ayet Okumak

Rüyada ayet okuyan kişi fakir ise zenginleşir ve mal sahibi olur. Eğer bu rüyayı hasta görse kısa sürede şifa bulur. Bu rüya çok hayırlıdır.

Gören kişinin her şekilde mutlu olmasına, huzurlu ve güzel bir ömür geçirmesine, afiyette bulunmasına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, bütün tehlikelere karşı korunmasına yorumlanır.

 

Rüyada Tekbir Getirmek

Rüyada Allah u Ekber diyen kişinin her türlü haceti yerine gelir.

Bu rüyayı gören tüm sıkıntılarından kurtulur. Kendisine hiçbir şey zarar veremez.

Dünya hayatında ve ahiret hayatında kendisine güzel bir makam verilir.

Sıkıntısı varsa yakında feraha erişir. Dünya ve ahiret mutluluğu yakalar.

 

Rüyada Ölmüş Birisine Ayetel Kürsi Okumak

Rüyada ölen bir kimseye Ayetel Kürsi okumak, o ölünün ahirette güzel bir makamda bulunduğunun ve güzel bir ölümle canını teslim ettiğinin göstergesidir.

Bu rüya bazen de eğer o kişiyi tanıyorsanız sizden hayır dua beklediğinin ve hemen o kimseye dua etmeniz gerektiğinin göstergesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.