Rüyada ayakkabılık görmek

Rüya sahibinin, sevdiği ve değer verdiği insanlardan yakın bir zaman içinde çok kötü ve üzüntü verici bazı haberler alacağına, bu yüzden neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine ve uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyecek kadar endişe verici durumlara düşeceğine delalet eder.

 

Rüyada Ayakkabılık Temizlemek

Uzaktaki bir akrabasından büyük bir hastalık haberi alan rüya sahibinin, bu haber üzerine bu akrabasının içinde bulunduğu durumun iyiye gitmesi için yardımcı olabilecek çeşitli adımlar atacağına ve bu sayede hasta kişiyi biraz olsun mutlu edeceğine tabir edilir.

 

Rüyada Ayakkabılık Almak

İş hayatında ya da aile hayatında çok kötü olaylar yaşayan rüya sahibinin, büyük sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kurtulmak için kendisini çok yıpratacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine ve zarara uğrayacağına işaret eder.

 

Rüyada Boş Ayakkabılık Görmek

Uzun bir zaman önce iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük ihanetler ve üzüntüler yaşayan ve bu sebeple neredeyse insanlara küsen rüya sahibinin, yakın bir zamanda tek başına kalmak için büyük çaba sarfedeceğine delalet eder.

 

Rüyada Ayakkabılıkta Ayakkabı Görmek

İş hayatında çok emek verilerek yapılan çalışmalar ve büyük bir sabır gösterilerek ortaya konan projeler sayesinde büyük bir kazanç elde edileceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek

Rüyayı gören kişinin, bazı sıkıntılı ve sorunlu durumlar yaşayacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine ve zarara uğrayacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.