Rüyada ayakkabı aramak

Çıkacağınız bir yolculuktan son anda vazgeçeceğiniz ya da değişen planlarınız nedeniyle yolculuk programınızı iptal edeceğinize delalet eder.

Rüyada bir çift ayakkabı aramak hayatınızda yoluna sokmak istediğiniz şeylerin bir türlü yoluna girmediğine de tabir edilir.

Kişinin düzensiz yaşamını düzenli hale getirmek için verdiği mücadeleyi ve arayışların da simgesi olarak yorumlanabilmektedir.

 

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, aile ve iş hayatınızdaki kaybettiğiniz huzuru ve güveni yeniden bulmaya ve daha huzurlu, mutlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

Kaybettiğiniz ayakkabı topuklu ise güzel bir bayanla tanışacağınız, düz tabanlı bir ayakkabıysa hayırlı bir erkek kısmetle tanışacağınız anlamına gelir.

Çok sevdiğiniz bir ayakkabıyı kaybettiğinizi görmeniz ise, uzun zamandır görmek istediğiniz bir arkadaşınız ya da eski bir dostunuz ile karşılaşacak, görüşeceksiniz demektir.

 

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek planladığınız bir yolculuğa kısa zamanda çıkacağınıza işaret eder.

Giydiğiniz ayakkabının temiz ve yeni olması, yolculuğunuz ile ilgili düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve hayırlı bir yolculuk olacağına, kirli ve eski bir ayakkabı giymek ise çıkacağınız yolculuğunuzda bir takım aksiliklerle karşılaşacağınıza delalet eder.

Yeşil renkli bir ayakkabı giymek berekete, siyah renkli bir ayakkabı giymek sıkıntıya, beyaz bir ayakkabı giymek ise içsel huzura yorumlanır.

 

Rüyada Yırtık Ayakkabı

Rüyada yırtık ayakkabı görmek genel olarak hastalığa, vefata ve alacağınız üzücü haberlere delalet eder.

Yırtık ayakkabı aynı zamanda evli bir çiftin boşanacağının da habercisi olabilmektedir.

İlişkilerde yaşanan huzursuzluk ve mutsuzluk nedeniyle yaşanacak ayrılığa ve ayrılık nedeni ile yaşanacak duygusal boşluğa işaret eder.

 

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Rüyada ayakkabı bulmak, çevrenizin genişleyeceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağınıza delalet eder.

Bulduğunuz ayakkabının yeni olduğunu görmek, kuracağınız dostlukların kalıcı ve güvenli olacağına, yıpranmış ve eski bir ayakkabı bulmak ise girdiğiniz ortamlarda elde edeceğiniz menfaate tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.