Rüyada ayak öpmek

Birinin himayesi veya kontrolü altına girmek, o kimseden emirler almak, direktiflere uymak ve bağımsızlığı kaybetmek manasına gelir.

Kişinin hür iradesini kullanamadığı bir işe girmesi veya bir organizasyon içinde bulunması anlamına geldiği gibi, çok gizli devlet işlerinde görev almak şeklinde de tabir edilir.

Gözü pek ve korkusuz olmakla beraber kişinin değer verdiği insanların ya da inançlarının yönlendirmesiyle hareket edeceğini, yanlış yapsa ya da hatalı kararlar alsa bile bunun için kendinde asla suç aramayacağını ve pişmanlık duymayacağını alamet eder.

 

Rüyada Annenin Ayağını Öpmek

İyi bir evlat olarak anne, babadan alınacak güzel, hayırlı dualara, sevap hanesini her geçen gün artırmaya, yoksul ve düşkünlere merhamet edip, elindekileri her zaman ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşmaya da yorumlanır.

Annesinin ayağını öpen kimseler hayatları boyunca büyük acılar çekmez, nazardan ve kazalardan korunurlar. Sıkıntıdan ve dertten uzak, şanslı bir hayatın, İslami olarak takdir edilecek bir imana sahip mümin olmanın da alametidir.

 

Rüyada Babanın Ayağını Öpmek

Her zaman kendisine hedefler belirleyen kişinin tüm yaşamı boyunca aile desteği ile ayakta kalacağını, sevdiklerini el üstünde tutabilmek, onları rahat yaşatabilmek için şartları düşünmeden, her türlü zorluğun üstesinden geleceğini alamet eder.

 

Rüyada Ölmüş Birinin Ayağını Öpmek

Gerçek hayatta da vefat etmiş bir kimsenin ayağını öpen kişiler o kişiye dair yarım kalmış bir işi tamamlarlar.

Tanıdık birinin evladına hami olmak, ona yardım etmek, yoksul bir ailenin çocuğunu okutmak gibi anlamlara da gelen rüya, hayır işleri yaparak kişinin manevi açıdan kendisini iyi hissedeceğini de tabir eder.

 

Rüyada Ayak Öpmenin Tabiri

Kendini küçümsemek, başkalarını değerli görmek ve başarısız olduğunu düşünmek anlamına gelir.

Kişinin kendisine değer vermemesi gibi, başkalarının gözünde de değersiz, önemsiz ve işe yaramaz biri olduğunu sanması yüzünden aşağılık kompleksi içinde olduğuna, giderek toplum içinde daha silik bir ifade takınmasına işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.