Home Yaşam Astroloji Ay Tutulması Görmek

Ay Tutulması Görmek

0
436
Rüya Tabirleri

Rüyada ay tutulması görmek

Genellikle iyiye yorulmaz. ay ve güneş tutulması kişinin uğrayacağı bir musibet ve sıkıntıya, yaşayacağınız bir zorluğa işaret eder.

Bazen de bu rüya gerçek hayatta çok sevilen bir yöneticinin vefatına veya görevinden uzaklaştırılmasına; bazı alimlere göre ise iyi bir insana iftira atılmasına da yorumlanır.

 

Rüyada Ay Görmek

Rüyada görülen ay farklı şekillerde yorumlanır.

Bu rüya bazen, kişinin ulaşacağı bir makama, başkanlığa ve yöneticiliğe, söz sahibi olmaya, kişiye hizmet edecek bir kadına, işinde ulaşacağı yüksek derecelere, hiç ummadığı bir mevkiye ulaşmasına, bazen de gören kişinin ailesine, kendi neslinden gelecek çok büyük bir kimsenin olmasına, bereketle ve hayırla geçecek bir yıla işaret eder.

 

Rüyada Ayın Secde Etmesi

Rüyada ayın size secde erittiğini görmeniz, devlet işine girerek burada çok büyük bir mertebeye ulaşacağınızın göstergesidir.

Bu rüya gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır ve böyle bir rüyayı gören, çok nadir nasip olan çok büyük bir makama gelir.

 

Rüyada Ay İle Güneşin Mücadele Etmesi

Rüyasında ay ve güneşin birbirileri ile mücadele ettiğini veya savaştığını görmek, çevrenizde bulunan iki büyük insanın kavga etmesine, derecesi yüksel iki kişinin birbirine karşı husumet beslemesine, bazen insanlar arasında çıkacak kavgalara, toplum arasına nifak sokan iki yüzlü bir kimseye yorumlanır.

 

Rüyada Ayı Tuttuğunu Görmek

Rüyada ayı tuttuğunu veya yakaladığını gören kişi, çok güzel ve hayırlı bir kadınla evlenir.

Bu rüya elde edeceğiniz büyük bir başarıya, iş yaşamınızda herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya, çok bereketli, bollukla geçecek bir seneye, kişinin her anlamda mutlu ve huzurlu olmasına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya ve tüm arzuların gerçekleşmesine de yorumlanır.

Bazen de bu rüya terfiye veya tayine işarettir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.