Home Yaşam Astroloji Ay Çekirdeği Görmek

Ay Çekirdeği Görmek

0
461
Rüya Tabirleri

Rüyada ay çekirdeği görmek

Neticesi önceden belli olan ve kişiye hiç faydası olmayacak işlere girişmenin, vakit kaybından dolayı yaşanacak üzüntünün, anlamsız bir hayat sürmenin işaretidir.

Rüya sahibinin kendisini önemsemediği gibi, eşini, ailesini ve çevresini de önemsememesi neticesinde yaşayacağı sıkıntıyı da işaret eder.

Hiçbir şey yapmadığı halde çok fazla şey bekleyen ve çaba göstermeden, yalnızca hayal eden kişinin sonunda büyük bir hüsrana uğrayacağını, kendi menfaatlerine göre hareket etmesinin giderek yalnız kalması anlamına geleceğini de tabir eder.

Kişinin sahip olduğu maddi güçten yararlanmak isteyen menfaatlerine uygun olarak kişiyi sürekli kullanmaya çalışan kişilerin varlığına da yorumlanır.

 

Rüyada Ay Çekirdeği Kavurmak

Bir yalanın peşine düşmek ve boş yere vakit kaybetmek anlamına gelir.

Rüya sahibine önceden söylenen ve doğru olmadığı gün ışığına çıkan bazı sözler yüzünden kişinin çevresi ve ailesiyle arasının açılacağına yorumlanır.

Giderek daha stresli ve sinirli bir insan haline gelineceğini, boş işlere harcanan enerjiye, zamanı yanlış kullanmaya ve faydasız konuşmalar yaparak sürekli başkalarını kendine güldürmeye de alamettir.

 

Rüyada Ay Çekirdeği Yemek

Yeteneğini heba eden rüya sahibinin kendisine olan güvenini yitirerek, saygınlığını da zedeleyeceğine yorulur.

Bekar kişilerin bir aşk uğruna tüm kariyerlerini tehlikeye atacaklarına, bir süre sonra daha akıllıca düşünerek hayatlarına doğru şekilde devam etme kararlığını göstereceklerine ve ailelerinin yüzünü güldüreceklerine tabir edilir.

Ailesinin kıymetini bilmek, işine değer vermek ve elindeki parayı geçimini sağlayacak şekilde harcamak, borçlardan kurtulmak ve düzenli bir hayata geçiş yapmak manasına da gelir.

 

Rüyada Ay Çekirdeği Görmenin Tabiri

Süreklilik konusunda sorunlar yaşanıldığını gösterir.

Kişinin başladığı işleri bitiremediğini, sürekli bahanelerin arkasına saklandığını ve ilgisinin kısa sürede dağılması sonucunda sorumluluklarını da yerine getiremediğini bildirir.

Aile kavramına karşı zayıf düşünceler içinde olmak ve bağımsız, tek başına bir hayat kurma özlemiyle yaşamak manasına da gelir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.