Avret Görmek

0
331
Rüya Tabirleri

 

Rüyada avret görmek

Hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanmaktadır.

Bu rüya bazen hayırlı evlatlara, paraya, mala sahip olmaya, sağlıklı, uzun yaşamaya, neşeli, zinde ve afiyette olmaya yorulurken bazen de tam tersi şekilde kısmetlerin kesilmesi, şansın kapanması, emeklerin boşa gitmesi, hayallerin yıkılması, rahatın bozulması ve geçimin de zorlaşması anlamına geldiği şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Avret Yerinde Kıl Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine bu sayede yaşamının çok daha eğlenceli hale geleceğine tabir edilir.

 

Rüyada Avret Mahallini Temizlemek

Rüyayı gören kişinin kendisine zenginlik getirecek adımlar atacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine delalet eder.

 

Rüyada Avret Yerini Tıraş Etmek

Rüya sahibinin başarıyı yakalayacağına bunun kalıcı olması için çabalayacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına delalet eder.

 

Rüyada Avret Yerini Yıkamak

Rüyayı gören kişinin sorunlarından, sıkıntılarından, kafasındaki soru işaretlerinden, yaşadığı çaresizlikten, belirsizlikten ve düştüğü aciz hallerden çıkacağına, ferahlayacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

 

Rüyada Avret Yerinin Kanaması

Rüya sahibinin deyim yerindeyse artık yüzünün güleceğine, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine ve kendisi ile gururlanacağına işaret eder.

 

Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi

Rüyayı gören kişinin değişime uğrayacağı, yaşam tarzını ve hayata bakış açısını geliştireceği anlamına gelir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.