Home Yaşam Astroloji Ataç Görmek

Ataç Görmek

0
565
Rüya Tabirleri

Rüyada Ataç görmek

Kişinin disiplinli ve düzenli bir hayatı olacağı, kurulu düzeninin bozulmayacağı, işinin gücünün de hep rast gideceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin ticaret ehli kimse olacağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Renkli Ataç Görmek

Bu rüya da tıpkı ataç görmek gibi hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kendi işinin başına geçeceğine, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla iş yeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine tabir edilir.

 

Rüyada Zımba Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni işlere atılacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine ve her şeyi kolaylıkla halledeceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Zımba Teli Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi uğursuzluk yaşayacak demektir.

 

Rüyada Kağıt Zımbalama

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında daha iyi yerlere gelmek istediği, daha iyi bir kariyere sahip olmak için çabaladığına, bunun için daha fazla çalışması gerektiğinin farkında olduğuna ve bu yönde harekete geçeceğine işaret eder.

 

Rüyada Delgeç Görmek

Rüyayı gören kişinin musibetli bir olayla karşılaşacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına ve hem işlerinin zayıflamasına hem de kazancının azalmasına neden olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Raptiye Görmek

Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu kötü koşullardan ve olumsuz ruh halinden kurtulmasına vesile olacak gelişmelerin meydana geleceği anlamına gelir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.