Rüyada Ata binmek

Kişiyi şerefli kılacak şeyler yapacağına, bu sayede toplumda itibar ve takdir toplayacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine alamet eder.

Rüya sahibinin işinde çok iyi noktalara geleceği, kendi makamı olacağı ve o makama gelen kişilerin karşısında ceketini ilikleyecekleri anlamına gelir.

 

Rüyada Attan Düşmek

Rüyada attan düştüğünü gören kişi büyük umutlarla ve büyük bir sermaye harcayarak girdiği işte ne yazık ki başarılı olamayacak ve istediği sonucu elde edemeyecek demektir.

Rüya sahibinin tüm hayallerini bağladığı bir işte başarısız olacağı ve uzun süre kendini hem moral bakımından hem de maddi bakımdan toplayamayacağı şeklinde tabir edilir.

 

Rüyada Beyaz Ata Binmek

Rüyada beyaz ata binmek de erkek ata binmek şeklinde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin üstün başarılar elde edeceğine delalet eder.

 

Rüyada Kırmızı Ata Binmek

Rüyada kırmızı ata binmek, işlerde çok iyi ve çok kazançlı bir döneme girileceğine, mutluluğa ve huzura kavuşulacağına ve endişe edilen konularda başarıya ve sonuca ulaşıldığına yorumlanır.

 

Rüyada Kahverengi Ata Binmek

Rüyada kahverengi ata binmek, yapılacak hayırlı işlerde son aşamaya gelindiği bir sırada istenmeyen durumlar ile karşılaşılacağına tabir eder.

 

Rüyada Ata Binmek ve Koşturmak

Rüyada ata binmek ve koşturmak rüya sahibinin hak yolunda mubah sayılmayan işlere atılacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine delalet eder.

 

Rüyada Ata Binmek ve İnmek

Rüyada ata binmek ve inmek kişinin kalıcı olmayan ve kısa süreli bir mutluluk yaşayacağına ya da tam oldu diye ümitlendiği bir işin bir anda gerilemeye başlayarak olumsuz ve kötü şekilde noktalanacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.