Ata Bindiğini Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada ata bindiğini görmek

Kişi için çok hayırlı gelişmelere yorumlanır.

Özellikle bekar kişiler için ata bindiğini görmek murat olarak yorumlandığı gibi, yapılacak güzel, hayırlı bir evliliğin de habercisi olarak tabir edilir.

Ata bindiğini gören kişinin hem özel hayatında, hem de iş hayatında her şey istediği gibi şekillenir ve çok mutlu bir hayata sahip olur.

Sıkıntıların kişiden hep uzak olacağına, sağlık sorunları yaşanmadan çok uzun ve güzel bir yaşama sahip olunacağı anlamlarına da gelen rüya, evlat sahibi olmak isteyenler için de bebek müjdecisidir.

İslami yoruma göre de bu rüyayı gören kişinin tüm dilekleri kabul olur, bekar ise evlenir, evli ise çocuğu olur ve yaşlı ise hastalıklarından kurtulup, uzun bir ömre sahip olur.

 

Rüyada At Sürmek

Rüyada at sürmek, başarıdan başarıya koşulacak bir geleceğe sahip olunacağını ve çok büyük işler başarıp herkesin imreneceği bir yaşama kavuşulacağına tabir edilir.

At sürdüğünü gören kimsenin ailesi de varsıl ve huzurlu bir hayat sürer.

Güçlü bir kişiliğin ve önemli projelerde görev alan biri olunacağının da habercisidir.

At süren kişi bekar ise, geleceğini istediği gibi şekillendirme şansı yakalar.

Büyük bir fırsatın, önemli bir kısmetin ele geçeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine de alamet eder.

 

Rüyada Attan İnmek

Rüya sahibi için bir olayın sonuna gelinmiştir. Kişi ele geçirdiği şansı iyi değerlendirememiş ve hayalleri boşa gitmiştir.

Genellikle ömür boyu etkisi altında kalınacak bir hatanın veya çok değer verilen bir durumun, kişinin kaybı anlamına gelen rüya, işlerin yoldan çıkmasına, iş yerinin kapanmasına veya işten ayrılmaya da işaret eder.

 

Rüyada Ata Bindiğini Görmenin Tabiri

Kendi geleceği hakkında inisiyatif kullanmak istemenin ve başına buyruk hareket etme isteğinin belirtisidir.

Psikolojik olarak bağımsız, özgürlüğüne düşkün, kendi kararlarını alan ve ayakları üstünde duran, güçlü karaktere sahip kişileri sembolize eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.