Rüyada At pisliği görmek

Rüya sahibinin tanışacağı bir kişi sayesinde hayatının değişeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine işaret eder.
Birinin ön ayak olması ve destek vermesi ile elde edilecek makbul kazanca ve variyete tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin, kendisine ömür boyu müteşekkir olacağı bir kişi ile karşılaşacağına alamet eder.

 

Rüyada At Pisliği Yemek

Rüyada at pisliği yemek, kişinin hastalığından, mutsuzluğundan, karamsarlığından, borçlarından, korkularından ve endişelerinden kurtulacağına ve güllük gülistanlık bir yaşamı olacağına tabir edilir.

 

Rüyada At Pisliği Temizlemek

Rüyada at pisliği temizlemek, rüya sahibinin çevresindeki hayırlı kişilerin varlığına işaret eder.

Rüya sahibinin üzüldüğünde gözünün yaşını silecek, başarılarında sırtını sıvazlayacak, kayıplarında kendisine teselli verecek ve kendisinden sahip olduğu maddi imkânları esirgemeyecek kadar yüce gönüllü ve iyi kalpli olan bir kişinin varlığına yorulur.

 

Rüyada At Pisliği Atmak

Bir kişi rüyasında at pisliği attığını görürse o kişi servet sahibi olur ve zengin bir hayata kavuşur demektir.

Rüyayı gören kişinin fakir halinden kurtulacağına, paraya ve mala kavuşacağına, artık sefalet yaşamayacağına tabir edilir.

 

Rüyada At Pisliğine Basmak

Rüyada at pisliğine basmak, babadan kalan hazineye ya da neredeyse bir hazine kadar büyük değeri olan mala ve bu maldan payına düşeni almasına alamet eder.

Rüya sahibinin çalışmadan elde edeceği maddi varlık sayesinde ömür boyu rahat edeceği bir hayata kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada İnek Pisliği Görmek

Rüyada inek pisliği görmek, hayırlara alamet eder.

Rüya sahibinin sağlığının ve neşesinin yerinde olacağına, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.