Rüyada At kuyruğu görmek

Bir işin gereksiz şekilde uzamasından dolayı kişinin canının sıkılacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına alamet eder.

At kuyruğu aynı zamanda rüya sahibinin hayal kırıklığı duyacağı durumlar yaşamasına, hakkında söylenen asılsız dedikodular, laflar ve sözler nedeniyle neşesinin kaçacağına da tabir edilir.

Girişim yapan kişilerin ticaret hayatında istedikleri noktaya varmaları için biraz daha sabırlı olmaları gerektiğini öğütleyen rüya gerçekçi hedefler koymanın önemini de vurgular.

Hatadan dönmek, olumsuzlukların giderileceği günlerin yaklaştığı anlamına geldiği gibi, sıkıntıların yavaşça ortadan kalkacağının müjdesini de verir.

 

Rüyada At Kuyruğu Saç Modeli Görmek

Havalı, kendini beğenmiş biriyle tanışmak, bu kimsenin güzelliğine övgüler düzmek ve etkilenmek demektir.

Bekarlar için kalplerini kaptıracakları kibirli bir karşı cinse alamet ettiği gibi, evli kimseler için eşlerinin sürekli istekler içinde olduğuna, kişinin maddi anlamda eşini mutlu etmek adına pek çok malını satacağına alamettir.

Farklı yorumları da olan rüya, kişinin aşırı cimri olduğuna, her zaman derli toplu yaşadığına ve programsız şekilde hareket etmediğine, iş konusunda da hırsıyla herkesi kendine hayran bıraktığına tabir edilir.

 

Rüyada At Kuyruğu Kesmek

Çok güzel bir kısmeti reddetmek, kişiye önem veren, her zaman saygı gösteren birinin kalbini kırarak kendinden uzaklaştırmak, aşk ilişkilerinde bencilce davranışlarla mutluluğuna gölge düşürmek demektir.

Kısmetlerin kapanacağı bu dönemde kişi tamamen kendi hatalarından dolayı üzüntü yaşar ve geri dönmesi zor olan yalanlara başvurur.

 

Rüyada At Kuyruğu Görmenin Tabiri

Kendini fazlasıyla önemsemek ve yüksek bir egoya sahip olmak, kendini beğenmiş tavırlar sergileyerek insanları kendinden uzaklaştırmak, ön yargılı düşünceler içinde olmak demektir.

Sosyal hayatta lider olmak, kendini göstermek ve kanıtlamak için abartılı davranışlar içine girilerek inandırıcılığı kaybetmek manasına da gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.