Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Best Places to Get Your Mexican Food Fix When You Visit Mexico City

I understand how that could positively effect your body,...

Aslan Görmek

 

Rüyada Aslan Görmek

Devlet reisi anlamına gelir.

Aslanın bedeninden kopmuş olan bir uzvunu görmek ya da yemek devlet kurumlarına ve makamlarına işaret eder.

Rüyada görülen aslan aynı zamanda mala ve güce delalet eder.

Rüyada aslanın birine zarar vermesi, o kişinin bütçesinde meydana gelecek olan açığa işaret eder.

Rüyasında kendini aslanın üzerinde gören kişi rakibini mağlup edecek demektir. Rüyada aslanı sadece bir gölge gibi net olmadan görmek, ölüme delalettir. Sağlığı yerinde olan bir kişi için aslan uzun hayata, hasta kişi için ölüme işaret eder.

Rüyada aslan tarafından yaralanmak demek, rakiplerin alt ettiği kimselerin himayesi altına girmek demektir.

Aslan güç ve başarı anlamına gelir.

Rüyasında aslan gören kişi, her işi layığı ile yerine getirme kudretine sahip olan kişidir.

 

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslan görmek iyi değildir.

Zalim, merhametsiz, bencil ve cahil bir kadına işaret eder.

 

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada aslan öldürmek, kişinin gücüne, başarısına ve zaferine işaret eder.

Rüyasında aslan öldüren kişi, hayatında hep başarılı olur ve hep zaferler elde eder demektir.

 

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Bir kadın rüyasında aslan yavrusunu ve ona süt emzirdiğini görürse, yetişkin bir erkeğe hayrı dokunacak demektir. Eğer bir erkek rüyasında aslan yavrusunu emzirdiğini görürse makamı artar, iş yerinde müdür ya da şef olur.

 

Rüyada Aslan Başı Görmek

Rüyada aslan başı görmek ya da aslan başı bulmak kişinin mesleğindeki rütbesinin artmasına işaret eder.

Rüyada aslanın her hangi bir uzvunu gören kişi mağlup ettiği kişiden nasiplenecek ve rızıklanacak demektir.

 

Rüyada Aslan Saldırısına Uğramak

Rüyasında aslan saldırısına uğramak, rakiplere ya da hasımlara yenilmek ve onların hizmetine girmek anlamına gelir.

 

Rüyada Aslan Beslemek

Rüya sahibinin, bir devlet kurumunda işe gireceğine, bu iş sayesinde hem bir eve sahip olacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına yorulur. İşler çok iyi bir hal alacak, kazanç günden güne artacak ve sevilen bir kişinin bir derdine derman olunacak demektir.

Rüyada aslan besleyen birini görmek, kaçan fırsatların çok büyük kazançla geri döneceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, ters düşülen bir kişi ile barışılacağına ve mutlu bir yuva kurulacağına delalettir.

Rüyada dişi aslan beslemek, bereketli bir döneme girileceğine ve bu dönem içerisinde birbiri ardına güzel haberler alınacağına yorulur.

 

Rüyada Aslan Sevmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde anlayışlı ve iyi kalpli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına yorumlanır.

Rüyada iki aslan sevmek, hem iş hayatı hem aile hayatı içinde çok güzel haberler alınacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına alamet eder.

 

Rüyada Aslan Kovalaması

Sorunlarla boğuşulan bir işte atılacak adımlar sayesinde bol kazanç elde edileceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına ve evlat sahibi olunacağına tabir edilir.

Yolculuk edileceğine ve yolculuğun yeni fırsatlar getireceğine delalettir.

Rüyada dişi aslan kovalaması, zor geçen bir dönemin ardından beklenmedik bir şekilde güzel olaylar yaşanacağı, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe dönüştürüleceği, dertlerin aşılacağı, mutluluğun günden güne artacağı, sağlıkla ilgili olan sorunların çözüme kavuşacağı ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak

Birçok konuda kötü durumların yaşanmasına, büyük bir üzüntü duyulmasına ve tatsızlık çıkmasına sebep olacak bir sorunun önüne geçileceğine, alın teri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına işaret eder.

Rüyada aslan saldırısından kurtulan zebra görmek, sosyal hayat içerisinde ters düşülen bir kişi ile orta yolun bulunacağına, bu sayede sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, gezip görmek için bir seyahate çıkılacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine tabir edilir.

Samimi olunan bir kişi ile yola çıkılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Aslan Beslemek

Rüya sahibinin başına talih kuşu konacağına rivayet edilir. Alınacak kötü bir haberin ardından yaşanan sorunların zamanla çözüm bulacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine alamet eder.

Rüyada aslan besleyip büyütmek, farklı bir karakteri olan bir kişinin, etrafındaki kişilerle yaşadığı sorunları çözmesi için kendisine yardım edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına ve çok uzun zamandan beri devam eden bir düşmanlığın sona erdirilmesine önayak olunacağına yorumlanır.

Müdürlük gibi üst düzey bir mevkiye terfi alınacaktır.

 

Rüyada Aslan Yavrusu Sevmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği bir akrabasına kısa süre içinde yardımcı olacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, çalışma hayatında çok güzel bir işe sahip olunacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına alamettir.

Rüyada aslan yavrusu sevmek, doğru adımların atılması ile çok mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, zor geçen bir dönemin ardından çok istenen bir işin yapılacağına, bu işten ötürü uzak bir şehre gidileceğine, buraya yerleşileceğine ve yeni bir sosyal çevreye girileceğine delalet eder.

 

Rüyada Aslan Isırması

Bir tapu sorunundan ya da bir borçtan ötürü resmi bir görevliyle ters düşüleceği, uzun sürecek bir mahkemeye girileceği, bazı yazışmalar yapılacağı ve bu yazışmaların ardından bir miktar ceza ödeneceği anlamına gelir.

Rüyada aslan ısırması ve kan gelmesi, sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine yorulur.

Yaşanan bir tatsızlığın çözüleceğine işarettir.

 

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

Birçok iş fırsatının yakalanacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, işle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, bu yolda çok başarılı işlere imza atılacağına ve iyi bir mevkiye ulaşılacağına rivayet edilir.

Rüyada aslan sürüsüne giren birini görmek, çalışma hayatında risk almayı seven, çeşitli aksiyonlara giren ve bu sayede iş hayatında çok yol kateden bir arkadaş sayesinde büyük ses getirecek işlere imza atılacağına, bu sayede iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına ve çeşitli konularda akıl hocalığı yapılacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüya sahibinin kendisine çok büyük başarılar getirecek, kazancını katbekat arttırmasını sağlayacak bir adım atacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel bir olayla karşılaşacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına ve hayallerine kısa zamanda kavuşacağına alamettir.

Rüyada beyaz aslan beslemek, çok başarı kazanmış ve yapılan iş konusunda büyük tecrübe sahibi olmuş bir kişi ile kurulacak bir ortaklığın birçok fırsatı çekeceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına ve birçok kişiye örnek olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Aslan Dövmek

Devlet dairesinde çalışan bir arkadaşa karşılaştığı bir sorundan ötürü yardımcı olacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına ve yeni bir yol açacağına işarettir.

Rüyada aslan döven birini görmek, beklenmedik bir anda karşılaşılan ve çok iyi sonuçlar verecek olan bir işe girip ilerlemeye ve zengin olmaya yorulur.

 

Rüyada Aslan Görmenin Tabiri

Bireyin hayatta rol model aldığı, yani başarılarına imrendiği ve yolundan giderek onun gibi olmak istediği güçlü, heybetli ve itibarlı bir kimsenin kendisini psikolojik olarak çok etkilediği bu nedenle de bilinçaltına yansıdığını görmekteyiz.

Bireyin olumlu düşünceler içerisinde olduğu ve değer verdiği bazı kavramların peşinden gittiği ve idealist bir tavır içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin zor ama makul ve mantıklı istekleri olduğunu ifade eden bir rüyadır. Saygınlık elde etmek herkesin istediği fakat herkesin sahip olamayacağı bir değerdir, dolayısıyla çok çalışmayı ve azimli olmayı gerektirir tıpkı doğada varlığını sürdürmekten bir an olsun vazgeçmeyen bir aslan gibi.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.