Home Yaşam Astroloji Askere Gittiğini Görmek

Askere Gittiğini Görmek

0
448
Rüya Tabirleri

 

Rüyada Askere Gittiğini Görmek

Ciddi bir işe girişir veya önemli bir olayın içinde yer alır.

Bu rüya bazen de sıkıntı içine girmenize, başınıza gelecek önemli bir olaya, önemli kişilerin olduğu bir cemaatin içinde bulunmaya, iş hayatında yükselmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Askerlik Celbinin Gelmesi

Rüyada kendisine askerlik celbinin geldiğini gören kimse önemli bir yük altına girer veya ciddi bir için çağrılır.

Bu rüya gören kişi için herhangi bir zorluğa bazen de iş hayatında yükselmeye, kendisine verilecek önemli bir işe de işaret eder.

 

Rüyada Asker Uğurlamak

Rüyada asker uğurlamak kişinin hayırlı bir iş yapmasına, insanlara yardım etmesine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, yardıma muhtaç birisine yapılacak yardıma, gönlü bol cömert bir adama, birtakım insanlara ihsanda bulunmaya delalet eder.

 

Rüyada Askerlik Çağının Geldiğini Görmek

Rüyada askerlik çağının geldiğini gören kişinin omuzlarına bazı yükler yüklenir veya bu işi ağır sorumluluk altına girer.

Bu rüya, gören kişinin bazı işler yapmasına, çalışma hayatında bulunacağı girişimlere, bazen makam ve mevki sahibi olmaya da işaret eder.

 

Rüyada Askerlerin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada yürüyen askerler o ülkenin silahlı kuvvetlerine, ulusal güvenliğe, eğer askerler düşmansa o bölgeye yapılacak bir askeri harekata, çeşitli yerlerde yaşanacak savaşlara ve mücadelelere, bu mücadelelerde halkın yaşayacağı zorluklara işaret eder.

 

Rüyada Askerlerin Arasında Bulunmak

Rüyasında bir grup asker olduğunu ve onların içinde bulunduğunu gören kişi, devlet işine girer veya işinde kendisine önemli bir pozisyon verilir.

Bu rüya gören kişinin kazanacağı mertebeye, işinde yükselmesine, makam ve mevki sahibi olmasına, halk içinde takdir gören ve sevilen bir kimse olmasına, üzerine yüklenecek önemli bir vazifeye ve bu işin altından başarıyla kalkıp değer kazanmasına yorumlanır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.