Rüyada Askere Gitmek

Rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine ve başarılı olacağına işaret eder.

Rüya sahibi düzgün yaşantısı sayesinde mutluluğu yakalayacak, eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi sayesinde de büyük zaferler elde edecek demektir.

Rüyada askere gittiğini gören rüya sahibi için, en kötü zamanında bile yaşama tutunmasını bilen, ne olursa olsun işini bırakmayan ve hayatına devam etmesini bilen kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüya sahibinin yaşam felsefesi, hayatta her güçlüğün istendiği sürece aşılabileceği ve ölümden başka her şeye mutlaka bir çözüm bulabileceğidir.

Rüya sahibi bu felsefeye bağlı olarak yaşar.

 

Rüyada Tekrar Askere Gitmek

Rüyada askerliğini yaptığı halde yeniden askere gittiğini gören kişi iş hayatında çifte mutluluk yaşayacak demektir.

Yani rüya sahibi bir taşla iki kuş vuracak, ziyaret amaçlı gittiği ve aklında dahi olmadığı halde hem de karlı bir ticaret yaparak hem ziyaret hem ticaret yapmış olacak demektir.

 

Rüyada Asker Olmak

Sıkıntılı ve fırtınalı günlere katlanarak elindekilerin bir kısmını bile olsa kurtarabilmek şeklinde ifade edilir.

Rüya sahibi, yaşayacağı kayıplara rağmen, kendisini daha bir süre idare edecek kadar varlığını kurtarabilecektir.

 

Rüyada Gazi Görmek

Rüya sahibinin inandığı şeylere bağlı kalmasına ve bazı değerlere sadık olmasına tabir edilir.

Bu rüya, kişinin bu değer yargılarını bazen atladığı anlamına gelir.

 

Rüyada Şehit Görmek

Rüya sahibinin hayattaki başarıları ve alacağı unvanları şeklinde yorumlanır.

Rüyasında şehit olduğunu gören devlet makamlarında önemli bir koltuğun sahibi olacak ya da iş yerinde terfi ede ede en üst birime ulaşacaktır.

 

Rüyada Bayrak Görmek

Şan, şöhret ve başarı kazanmak anlamına gelir.

Rüya sahibi işlerinde yükselerek adını dört bir cihana başarılar ile yazdıracak ve herkesin tanıdığı biri haline gelecek demektir.

 

Rüyada Askere Gidip Şehit Olmak

Güzel ve yüce bir mertebeye ulaşacak olmak anlamına geldiği gibi, uzaktan gelecek bir sevilenle buluşmak, eski günleri yad etmek manasındadır.

Rüya sahibinin yolunda doğruluktan ayrılmadığını, Allah sevgisini kalbinden eksiltmediğini ve her zaman ailesine, sevdiklerine değer vererek yaşadığını ifade eder.

Askere gidip şehit olmak, en iyi makamlarda görev almak, topluma yön verecek işler yapmak, hayır duası almak manasına da gelir.

 

Rüyada Başka Bir Ülkeye Askere Gitmek

İyi bir eğitime, yapılan çalışmalarla pek çok övgü ve ödül almak demek olduğu gibi, kişinin yetkin bir kimse olacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, akademik çalışmalar içinde bulunacağına yorumlanır.

Çalışılan kurumu temsil etme şerefine nail olmak, şöhreti ülke dışına çıkan projelere ismini yazdırmak olarak da tabir edilir.

 

Rüyada Askere Gitmek Ve Silah Tutmak

Elde edilecek önemli bir başarı sayesinde düşmanlara geri adım attırmak ve ele güne karşı gurur duyulacak işler yapmak, ailesini mutlu etmek demektir.

Hane içindeki mutluluğa ve gelen iyi haberlerle neşe içinde olmaya yorumlanan rüya, resmi makamlardaki her türlü sorunun tez vakitte çözüleceğine, iyi geliri olan bir işe yerleşmeye, sınavlarda başarı kazanmaya da tabir edilir.

 

Rüyada Askere Gidip Çatışmaya Girmek

Çevreden duyduğu bazı sözler nedeniyle aklı karışacak olan rüya sahibinin bu süreçte ilişkilerinde gerginlikler yaşayacağına, bazı resmi makamlardaki işlerinde sorunlar yaşayacağını, hane içinden veya haneye yakın kişilerden duyacağı üzücü sözlere delalet eder.

 

Rüyada Askere Gidip Savaşmak

Hayatta kalmak, ekmeğini kazanmak için yoğun mücadeleler verecek olan rüya sahibinin kimseden korkmadan hareket edeceğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Askere Gidip Dönmek

Bir göreve atanıp, bu görevi layıkıyla yapmak, herkesten övgü almak, başarılarını kutlamak için bir tören düzenlemek ya da davet vermek manasına gelir.

Gebe bir bayan eşinin askere gidip döndüğünü görürse oğlu olur.

 

Rüyada Terhis Olmak

Genç biri için girilecek yeni işe, mesleki başarıya alamet ettiği gibi, mezun olmak, yurt dışında eğitim almak anlamına da gelir.

Yetişkin veya yaşlı bir erkek için emekli olmak, başka bir şehre taşınmak yahut yaşanılan yerden uzaklaşmak demektir.

 

Rüyada Davul Zurnayla Askere Gitmek

Ele geçen şansa veya yakalanan bir fırsata yorumlanan rüya, kişinin çok sevineceği gelişmeler yaşayacağını ve mutluluk içinde sürdüreceği hayatında tatlı sürprizlerle karşılaşacağını bildirir.

 

Rüyada Arkadaşları Tarafından Askere Uğurlanmak

İyi bir sosyal çevre içinde olmak ve iş yaşantısında kendisine destek veren arkadaşlara sahip olmak demektir.

Hangi işe girişilirse girişilsin başarı yakalanacağını müjdeleyen hayırlı bir rüyadır.

 

Rüyada Asker Kaçağı Olmak

Endişelerin, gereksiz kaygıların yoğunlaştığı bu dönemde kişinin kendine olan güveninde azalmalar olacağını ve bu nedenle bazı hatalı kararlar alacağını tabir eder.

Asker kaçağı görmek, borçlar yüzünden çekilecek bazı sorunlara da yorumlanır.

 

Rüyada Askere Gitmek İstememek

Mantıkla hareket edilmemesi yüzünden yaşanacak maddi aksiliklere yorumlanan rüya, kişinin üstüne düşen görevleri ve sorumlulukları yerine getirmekten kaçınacağını, eşi ve ailesiyle arasındaki ilişkinin kopma noktasına geleceğini tabir eder.

 

Rüyada Asker Olmaktan Korkmak

Harcanan çabaların boşa gitmesinden kaygı duyan rüya sahibinin bazı tedbirler alacağını fakat bu konularda aşırıya gideceğini ifade eder.

Cesaret kaybına da işaret eden rüya, keyif kaçıracak bazı konuşmalar yapılacağını da işaret eder.

 

Rüyada Askere Gitmek Ve Firar Etmek

Doğru yoldan sapmak yüzünden yasalarla başının derde girmesi, illegal işlere bulaşan rüya sahibinin pek çok sıkıntıyla uğraşmak zorunda kalması anlamına gelir.

Haram mal veya kazanç elde etmek suretiyle günaha düşüleceğini de tabir eder.

 

Rüyada Askere Gitmek Ve Ağlamak

Alnının akıyla yaşayan, gururlu, nefsine hakim bir hayat süren rüya sahibinin tüm emellerine ulaşacağını, yaptığı işlerde her zaman başarı yakalayacağını, kendisini de, ailesini de en güzel şekilde temsil edeceğini ifade eder.

Sevinçten, mutluluktan gözyaşı dökülecek bu dönemde dua edilen her şeyi elde edecek olmayı da müjdeler.

 

Rüyada Askere Giden Birini Görmek

Arkadaş çevresinin ahlaklı ve inançlı kimseler olduğunu vurgulayan rüya, başı sıkıştığında tanıdıklarından en güzel destekleri görecek olan rüya sahibinin asla yalnızlık çekmeyeceğini, sevdiklerinin müjdeli, iyi haberlerini alacağını tabir eder.

 

Rüyada Zorla Askere Gitmek

Mal kaybı, moral bozukluğu ve borçlanma anlamına gelen rüya, kişinin kendi hatalarından dolayı bu durumda olduğunu, hayatını düzene sokabilmesi için bakış açısını ve yaşayış şeklini bir an evvel düzeltmesi gerektiğini öğütler.

 

Rüyada Gönüllü Asker Olmak

Zor durumda olan, kötü günler geçiren, muhtaç kimselerin yardımına koşulacağını ve sevap işleneceğini, alınan dualarla her durumda kötülükten sıyrılacak olmayı alamet eder.

 

Rüyada Subay Olmak

Mevkiye ve şöhrete işaret eden rüya, vatana hayırlı evlatlara sahip olmak demektir.

Devlet erkanından bir kimseyle görüşerek iş değişikliği yapmak, övgüye mazhar olmak, yapılan işlerde takdir görmek ve insanlığın hayrına işlerde bulunmak anlamına gelir.

 

Rüyada Komutan Görmek

Şerefli bir hayat sürmek, yapılan işlerde çevresi tarafından beğeni toplamak, kitleleri harekete geçirecek, sözünü dinletecek bir lider olmak demektir.

Çalışılan alanda en yüksek konuma gelmenin müjdecisi olan rüya bahtın açık olduğuna dair bilgi verir.

 

Rüyada Kışla Görmek

Toplu bir kazanca, değeri çok yüksek mallar almaya, tarla, ev veya iş yeri sahibi olmaya yorumlanan rüya maddi rahatlığın yanı sıra, manevi olarak da kişiyi memnun eden, gururlandıran bir hayat sürdürüleceğinin müjdesini verir.

 

Rüyada Ateş Eden Asker Görmek

Tehlikelerden uzaklaşmak, kötülüklerden veya düşmanlardan kurtulmak anlamına gelir.

Hastalıkların son bulacağını, hayat düzeninin yeniden rahata ereceğini, önemli gelişmeler yaşanacağını alamet eden rüya, kişinin mutlu haberlerini başkalarıyla da paylaşacağını gösterir.

 

Rüyada Asker Olup Düşmana Ateş Etmek

İnancını elden bırakmadan hareket etmek suretiyle düşmanları bertaraf etmek ve amaçlanan yolda başarılarla yürümek demektir.

Hedeflerine ulaşmak, yalandan uzak, kalbinde temiz duygularla hareket etmek ve iyi bir mümin olarak yaşamak anlamındadır.

 

Rüyada Kadın Asker Görmek

Birden fazla sorumluluk alınacağı için zaman zaman yorgunluk hissedileceğini, zorluklarla geçecek bir süreci ifade eder.

Kişiye saygıda ve ilgide kusur etmeyecek, ailesiyle iyi geçinecek bir eşe sahip olmak demektir.

 

Rüyada Oğlunu Askere Göndermek

Hayırlı haberler alarak mutlu olmaya ve ailesindeki sorunları tamamen çözmeye, rahat bir enfes almaya yorumlanan rüya, uzakta olan aile üyeleri için duyulan hasretin yakın zamanda sona ereceğine de tabir edilir.

 

Rüyada Eşini Askere Göndermek

Evli kimseler için ailevi zorlukların üstesinden dayanışma ile geleceklerine ve yapılan disiplinli çalışmalarla en güzel yerlere gelineceğini, aileden destek alınarak kendi işini açacak olan rüya sahibinin mali durumunu da yakın zamanda düzelteceğini tabir eder.

 

Rüyada Şehit Olmuş Askerler Görmek

Bu dünyadaki her işini inancına uygun yaşayan, Allah’ın emirlerine göre hareket eden kişilerin sevap hanelerinin artacağına, yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına yorumlanır.

Şerden uzak bir hayata, hayırlı, inançlı evlatlara sahip olmaya da alamettir.

 

Rüyada Askere Gitmenin Tabiri

Askere gitmek genç erkekler için askerlik süreçlerinin yaklaşması esnasında sıklıkla karşımıza çıkar.

Bilinçaltının tezahürü olan rüya, düğer yandan rüşdünü ispat etmek, sorumluluk almak manasına da gelir.

Kişinin kendini her alanda kanıtlama ihtiyacı olduğunun da göstergesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.