Home Yaşam Astroloji Asker Uğurlamak

Asker Uğurlamak

0
717
Rüya Tabirleri

 

Rüyada Asker Uğurlamak

Kişinin ailesine ve çevresine karşı son derece vicdanlı davrandığına, sorumluluklarını harfiyen yerine getirdiğine ve bu yüzden çok büyük hayır duaları aldığına işaret eder.

Asker uğurlamak aynı zamanda dünyevi hayatındaki tüm beklentilerinin daha fazlasına sahip olacağını, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden, istediği gibi müreffeh bir hayata sahip olacağını delalet etmektedir.

Son derece hayırlı bir rüya olduğu gibi İslami açıdan da kişinin dini vecibeleri gereği Hac yolculuğuna çıkacağını müjdeler.

 

Rüyada Asker Yolcu Etmek

Kişinin kendi hayatı ile ilgili çok önemli hayati bir karar alacağına ve bu konuda büyüklerinden de fikir alacağına yorumlanır.

Asker yolcu eden kimsenin sorumlulukları çok fazla olduğundan manevi olarak yorgun hisseder.

İslami olarak da kişinin dünya hayatında maddi konularda hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine yorulur.

 

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Önemli bir devlet kademesinde görev alınacağına yorumlanan rüya, kişinin yüksek eğitim alacağına ve ülke içinde olduğu kadar uluslararası camiada da ismi bilinen, ünlü bir şahsiyet olacağına delalettir.

Asker olduğunu görmek yapılacak uzun bir yolculuğa ve iyi paralar kazanmaya da işaret ettiği gibi, soylu bir aileden, kültürlü, iyi kalpli bir kimse ile evlilik yapılacağına da yorumlanır.

Asker olduğunu gören kimse bir bayan ise, bu durumda eşi tarafından saygı görür ve her konuda desteklenir.

Gençler için asker olduğunu görmek üniversite tahsili veya iyi bir işe girmek olarak da tabir edilir.

 

Rüyada Asker Uğurlamanın Tabiri

Mevcut hayat düzeninin bozulmasından, sevdiklerinden ayrı ve uzak kalmaktan duyulan korkuyu ifade eden rüya, bazen de sevilen kimselerin gitmesinden duyulan endişeyi sembolize eder.

Asker uğurladığını gören kimseler çocukluklarında baskı gören ve bu yüzden çevrelerinde otoriter ruhlu kişilerden uzak duran kimseleri de tabir eder.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.