Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Güç ve kudret sahibi olmaya, sorumluluk almaya, zorluklardan ve çalışmaktan korkmayarak, cesurca mücadele etmeye, iyi günlere olan inancı hiç yitirmemeye, sabırlı, sağduyulu ve metanetli olmaya işaret eder.

Rüyayı gören kişinin en kötü ve en zor günlerinde dahi umudunu yitirmeyecek kadar dirayetli bir kimse olacağına, düşünmeden adımlar atayacağına ve hiçbir zaman fevri davranmayacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Asker Olduğunu Görmek ve Çatışmak

Rüya sahibinin mücadeleci bir ruh taşıdığı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi her şeyin en iyisine sahip olmak için çaba gösteren, ekmeğini taştan çıkaran, ailesini her koşulda geçindirmenin yollarını bulan, bu yönüyle de çok sevilen ve saygı duyulan kimse olarak tasvir edilir.

 

Rüyada Asker Olmak

Zafer elde etmeye, rakipleri geride bırakmaya, düşmanlardan, kem gözlü ve art niyetli kişilerden kurtulmaya delalet eder.

Rüya sahibinin kendisini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Askere Gitmek

Makam ve rütbe sahibi olmaya, başarılar ile anılmaya, işinin ehli olup bununla ünlenmeye ve herkes tarafından bu şekilde tanınmaya işaret eder.

Rüyayı gören kişinin ticarette herkesin önüne geçeceğine ve yaptığı iş sayesinde herkesin kendisine saygı duyacağına alamet eder.

 

Rüyada Asker Görmek

Hedeflere doğru giden yolda emin adımlarla ilerlemeye ve her geçen gün amaçlara yaklaşmaya rivayet edilir.

Rüya sahibi akıllı ve stratejik planlarla hayatta arzu ettiği her şeye ulaşacak, hiçbir şeyden yana gözü arkada kalmayacak demektir.

 

Rüyada Kadın Asker Görmek

Elinden her iş gelen, evin hem erkeği, hem kadını olmayı bilen, evi çekip çevirdiği gibi hesap işleri konusunda da başarılı olan bir kadının varlığına yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.