Asit Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada Asit Görmek

Kişinin malının ve parasının ziyan olacağı, işlerinin ters gideceği, karşısına da başarılarının azalmasına ve kazancının düşmesine neden olacak aksiliklerin çıkacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin yaşayacağı şanssızlıklara, uğursuzluklara, melanetli olaylara ve bu durumlar karşısında içine düşeceği hayal kırıklıklarına tabir edilir.

Rüya sahibi kendisini mutsuz ve başarısız edecek olaylar yaşayacak demektir.

 

Rüyada Asit Yağmuru Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlığından olacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine bütün bunların da arka arkaya gelmesi nedeniyle rüya sahibinin büyük bir bunalıma gireceğine delalet eder.

 

Rüyada Asit İçmek

Rüya sahibinin hem kesesine, hem bedenine, hem de psikolojisine önemli oranda zarar verecek olaylarla karşılaşacağına, hayatının alt üst olacağına, zahmetinin de çoğalacağına işaret eder ve büyük bir uğursuzluk yaşamaya alamet eder.

 

Rüyada Asit Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin ekonomik olarak büyük bir darbe yiyeceği anlamına gelir ve rüya sahibinin parasal olarak sıkıntıya düşeceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine, tüm birikiminin de elinden kayıp gideceğine delalet eder.

Emeklerin ziyan olacağına ve kısmetlerin de kaçırılacağına yorulur.

 

Rüyada Yüze Asit Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin bazı düşmanları olduğuna, kendisine karşı yalan söylediklerine ve riyakâr davrandıklarına işaret eder ve bu düşmanlardan gelecek tehlikelere alamet ettiği şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Asitli İçecek Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlığına ve kasasına zarar verecek işler yapacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin fevri davranarak bazı kararlar alacağı bunun bedelini de maddi anlamda önemli oranda güç kaybederek ödeyeceği anlamına gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.