Rüyada Aşı Görmek

Kişiyi koruyan bir kimsenin varlığına alamettir.

Rüya sahibinin haberi olmadan arkasında duran, onun her yaptığını izleyen ve gerekli yerlerde devreye girip kişiyi kötülüklerden ya da kötü niyetli insanlardan koruyan bir aile büyüğüne veya ebeveyne işarettir.

İş konusunda önlemler almak suretiyle kötü gidişata dur diyecek olan rüya sahibinin her zaman bilimin ışığında hareket edeceğine ve zorlanan kimselerin de nihayet hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilecekleri fırsatlar bulacaklarına ve uzun zaman sonra rahat bir nefes alarak yüzlerinin güleceğine yorumlanır.

 

Rüyada Aşı Olmak

Her türlü dertten ve kederden kurtulmak manasına gelir.

Hayat şartlarından bunalan ve bir türlü rahat nefes alamayan rüya sahibinin sonunda işlerin de hafiflemesi ve borçların ödenmesi sayesinde yüzünün güleceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına alamet eder.

Yaşanılan sorunların konuşarak halledilme yoluna gidileceğine ve rüya sahibinin her fırsatta hesaplarını kontrol ederek gelir dengesini sağlayacağına, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

 

Rüyada Aşı Yapmak

Tanıdık birine aşı yaptığını görenler o kimseye gerçek hayatta kol kanat gerer ve arka çıkarlar.

Temiz kalpli ve iyiliksever biri olan rüya sahibinin severek bir yardımda bulunacağına ve sorumluluk almaktan korkmadan hareket edeceğine tabir edilir.

Ailesine düşkün ve her zaman onları savunan bir eş sahibi olunacağına, evliler için de eşlerini her şeyin üstünde tutacaklarına yorulur.

 

Rüyada Aşı Görmenin Tabiri

Hastalıklara karşı büyük korku duyulduğunu ve kişinin hastalık riski nedeni ile neredeyse tüm hayatını evinde ve en güvenli bulduğu yerlerde geçirdiğini işaret eder.

Başkalarından veya dış mekanlardan hastalık kapmaktan korkan rüya sahibinin aşırı korunaklı yaşamına ve sürekli endişeli bir tavır içinde olmasından dolayı çevresini de tedirgin edici davranışlarda bulunduğunu bildirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.