Rüyada Asansöre Binmek

Mutluluk anlamına gelir ve rüya sahibinin ekmek parası kazandığı işinde alaylı değil mektepli olacağı yani o konu üzerinde tahsil yapacağı ve uzmanlaşacağı bu sayede işini layığıyla yerine getireceği ile yorumlanır.

Rakiplere karşı her zaman bir adım önde olmaya, zaferler elde etmeye, tuttuğunu koparmaya ve işleri büyütmeye rivayet edilir.

 

Rüyada Asansöre Bindiğini Görmek

Kişinin gözünü diktiği yere ulaşacak demektir.

Rüya sahibinin çok çalışkan, hırslı ve azimli olduğuna bu sayede emeklerinin karşılığını alacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine delalet eder.

 

Rüyada Asansörle Çıkmak

Rüyada asansörle çıkmak ya da asansörle katları çıkmak, hedefe emin adımlarla ilerlemeye alamet eder.

Rüyayı gören kişinin bilinçli olarak ve tecrübeleri doğrultusunda hareket ederek istediği başarıyı elde edeceğine ve çok iyi bir kariyeri olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyayı gören kişinin dost sandığı kişilerin kendisine ihanet edeceğine ve kendisinin de bu duruma çok içerleneceğine ve duygusal olarak yıkılacağına alamet eder.

Bu sayede kişi, kim dost kim düşman daha iyi anlayacaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada Asansör Düşmesi

İşlerin yarım kalmasına, plan ve projelerin gerçekleşmemesine ve rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili yaptığı gerek kısa vadedeki gerek uzun vadedeki programlarının iptal olmasına delalet eder.

 

Rüyada Asansöre Binmek Yukarı Çıkmak

İş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar, ortaya konacak projeler ve yapılacak işlerden çok büyük başarı kazanmaya, başarının dikkat çekmesi ile yöneticiler tarafından terfi ettirilmeye ve çok iyi kazanç getiren ve rahat olan yeni işte çok huzurlu ve mutlu olunacağına ve başarıların süreceğine alamet eder.

 

Rüyada Asansöre Binip Aşağı İnmek

Kazancın düşeceğini bildiren rüya, kişiden kaynaklanmayan bazı durumlardan, ülkenin ekonomik koşullarının iş açısından yarattığı olumsuzluklardan etkilenmek manasına gelir.

Ortaklı işler yapan kimselerin, toplantı yapacaklarını ve iş konusunda yeni tedbirler alacaklarını, kemer sıkarak, bu dönemi dikkatli harcamalar yaparak geçireceklerini işaret eder.

Asansörle aşağı inenler bulundukları mevkiden hoşnut kalmazlar ve yeni iş arayışlarına girerler. Rakiplerin fazlalaşacağını da tabir eder.

 

Rüyada Asansöre Binmek Ve Korkmak

Hızlı gelişmelere maruz kalan rüya sahibinin gereksiz evhamlara kapılacağını ifade eden rüya, bekar kimselerin ilişkilerinde alacakları ani evlilik kararları yüzünden bir süre tedirgin olacaklarını, işleri yavaştan almak isteyeceklerini bildirir.

Cesaret eksikliği demek olan rüya, kişinin hak ettiği mevkinin şu an bulunduğundan çok daha yüksek olacağını, biraz daha yürekli davranması halinde rüyalarını gerçekleştireceğini de tabir eder.

 

Rüyada Kalabalık Kişilerle Asansöre Binmek

Büyük bir organizasyona katılmak, toplantılara girmek, mesleki bilgisini genişletmek, dünya görüşünü ilerletmek için yurt dışında eğitim almak demektir.

Çalışılan alanda başka kimselerin sık sık görüşlerinin alınacağını bildiren rüya gençler için finans, bankacılık, halkla ilişkiler, eğitim veya tıp alanında çalışmalar yapılacağını, bu mesleklerde başarı sağlanacağını delalet eder.

 

Rüyada Asansöre Binip Tekrar İnmek

Bir kararsızlığın, emin olamama durumunun ifadesi olan rüya, iş açmak isteyenlerin ellerindeki tüm parayı bu işe yatırmaktan son anda vazgeçeceklerini bildirir.

İyi düşünmeden adım atmak istemeyen rüya sahibi, kendisine yapılan eleştirilere kulak tıkayarak tamamen istediği koşullar gerçekleşmeden hareket etmeyecek demektir.

Zarar eden işyerini kapatmak, kişiye külfeti olan mali durumlardan kurtulmak anlamına da gelir.

 

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Heyecana kapılarak hareket etmenin kişiye fayda sağlamayacağını, yeni tanıdığı kimselerle yapmak istediği ortaklıkların da faydadan çok zarara neden olacağını bildirir.

Herhangi bir yatırım için ya da iş kurmak adına içinde bulunulan koşulların hiç de uygun olmadığını bildiren rüya, ani değişimlerden, çabuk karar vermekten uzak durmanın en iyisi olacağına dair öğüt verici niteliktedir.

 

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek

Kendisindeki eksikliklerin, yaptığı hataların farkına varacak olan rüya sahibinin ailesinin de fikrini alarak bazı yatırımlarda bulunacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine işaret eder.

Üzerinde düşünülmeyen ve ertelenen bazı sorunları bu süreç içinde çözecek olan rüya sahibinin olgun kararlar alacağını da müjdeler.

 

Rüyada Yabancılarla Asansöre Binmek

Ortaklık ve işbirliği anlamına gelen rüya, özellikle çalışma alanında yapılacak yeniliklerin, yaşanacak değerli gelişmelerin ifadesidir.

Kişinin önünü açacak, geleceğine fayda sağlayacak pek çok kişiyle tanışacağına, bu insanlarla beraber çıkacağı yoldan kâr elde edeceği anlaşmalar yaparak döneceğine de yorumlanır.

 

Rüyada Asansöre Binip Dua Etmek

Asansöre binip korktuğu için dua eden kişi, çalışma hayatında kimsenin ekmeğiyle oynamamak, kimseye haksızlık etmemek adına çok dikkatli davranır.

Her türlü ilişkinin ve iletişimin güçlü olacağını vurgulayan rüya, kişinin hayatındaki her şeyi yoluna koyacağına, aile yaşantısında da sorunlardan uzak, huzur içinde olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Asansöre Binip Başının Dönmesi

Hedeflerine emin adımlarla ilerleyen rüya sahibinin zaman zaman kendisini dolduruşa getiren insanların etkisinde kalarak yanlış adımlar atacağına ve belirlediği hedefe ulaşırken sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına yorulur.

İslami olarak gözünü hırs bürüyen kişilerin inançlarını önemsemeden hareket etmelerinden dolayı yaşayacakları iç sıkıntısına ve huzursuzluğa da alamet eder.

 

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek

Eğitim konusuna ehemmiyet verileceğini, mesleki alanda her türlü bilgiye vakıf olunacağını ve işin mutfağından başlayarak, adım adım yükselmeyi tercih edecek olan rüya sahibinin yoluna çıkan engellerde de korkuya, telaşa kapılmadan hareket edeceğini, eline geçenlerin kıymetini bilerek, gelecek için maddi yatırımlar yaparak yaşayacağını tabir eder.

 

Rüyada Asansör Düşmesi Sonucu Ölmek

Doğruluktan, kişiyi iyi mevkilere taşıyacak yollardan ayrılmak demektir.

Çevrenin etkisinde fazlasıyla kalan rüya sahibinin akıl karışıklığı yaşayacağını, önemli bir aile meselesinde ya da mal davasında yanlış yapacağını ifade eder.

Yaşanan kötü ve üzücü bir olayın kalıcı olmayacağını, bu dönemde geçici sıkıntılarla baş etmek gerekse de, geleceğin düşünüldüğünden daha da güzel olacağını ifade eder.

 

Rüyada Asansörde Bayılmak

Mutluluktan duyulacak hazza, hayatın istenilen şekilde gitmesinden dolayı duyulan memnuniyete, ağız tadıyla yenen yemeklere, gidilen her toplantıda övgü dolu sözler işitmeye yorumlanır.

Asansörde bayılan kişi gençse, gelecekte çok hızlı bir yükselme yaşar ve kendi işinin patronu olur.

Yaşlılar için geçici bir rahatsızlığı bildirdiği gibi, kişinin para konusunda ketum davranmak suretiyle, sıkıntısını kimselere dile getirmeyeceğini de tabir eder.

 

Rüyada Asansörde Birileriyle Kavga Etmek

Yapılan işle ilgili çalışma arkadaşlarıyla yaşanacak çatışmaya alamet eden rüya, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağını, emeklerinin takdir görmemesinden dolayı içerleyeceğini ve bir dönem içine kapanacağını işaret eder.

Yakın arkadaşlarla küslük yaşamak demek olduğu gibi, aile desteğini yeterince görememekten dolayı şikayet etmek anlamına da gelir.

 

Rüyada Asansör Çağırmak

İş açmak için doğru yol ve yöntem belirlemek, borçları düzene sokmak ve kısa süre sonra refaha ermek adına çalışmalar yapmak demektir.

Asansör çağıran kişiler işlerinde aranan özelliklere sahip, yetkin kişiler olurlar ve girdikleri sınavlarda yüksek not alırlar.

Devlet memuru olmanın, üst kademelerde yetki almanın ve ismini herkese duyurmaya neden olacak işlere imza atmanın tabiridir.

 

Rüyada Asansör Yaptırmak

Akılla hareket eden kişinin ekmeğini kazanırken kimsenin malına, parasına ve mevkisine göz dikmeden hareket edeceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına alamettir.

Asansör yaptıran kişi erken yaşta yol alır, hayal ettiği gibi zengin bir hayatı olur.

 

Rüyada Asansöre Binememek

Büyük bir fırsatı göremeyen rüya sahibinin avantajlı iken kötü duruma düşeceğine, bir işi rakiplerine kaptıracağına ve üzüntü yaşayacağına alamettir.

 

Rüyada Asansörde Kapalı Kalmak

Ani bir yükseliş yaşayan, yaşam kalitesi artan kimselerin kibir içine gireceklerine, başka insanları aşağılayan tutumları nedeniyle çevrelerinde samimi dostlarının kalmayacağına işaret eder.

 

Rüyada Asansörde Şarkı Söylemek

Mutluluğun ve keyifli günlerin yakında olduğunu, istenilen her şeyin en güzeliyle karşılaşacak olan rüya sahibinin sahip olduklarını tüm sevdikleriyle paylaşarak mutluluğunu, sevincini daha da artıracağını alamet eder.

 

Rüyada Eşiyle Asansöre Binmek

Bugüne kadar evlenmeyi düşünmeyen kimselerin çok iyi bir kısmet karşısında dillerinin tutulacağını, yapacakları evlilikte maddi açıdan refah içinde olacaklarına ve bir dediklerinin iki olmayacağına yorumlanır.

 

Rüyada Yanlış Asansöre Binmek

İstenmeyen koşulların kişiyi zorlayacağına, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına, hayat tarzında değişiklikler yapmak gerektiğine dikkat çeker.

 

Rüyada Asansöre Binip Yanlış Katta İnmek

Amaçlanan gelecekte bazı değişiklikler olacağına, ele geçeceği düşünülen mirasla alakalı ihtilaflar çıkacağını ve kişinin sorunları için başka çözümler aramak zorunda kalacağını tabir eder.

 

Rüyada Asansöre Yetişememek

Şanssızlığa ve kötü talihe yorumlanan rüya, kişinin maddi olanaklarını kötüye kullanan, sömüren yakın akrabaların varlığına da delalettir.

 

Rüyada Asansör Görmek

Asansör genellikle iş yaşantısını, kişinin başarılarını ifade eder ve görüldüğü şekliyle yorumlanmalıdır.

Hayat koşullarında oluşacak önemli değişiklikleri, kararları ve yol ayrımlarını betimler.

 

Rüyada Asansöre Bindiğini Görmenin Tabiri

Kararsızlığın, gelecek konusunda ne yapacağını bilememenin, yön tayin etmekte zorlanmanın ifadesidir.

Rüya sahibinin kendisine kılavuz bulmak istediğine, zihinsel açıdan yorgun olduğuna da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.