Exclusive Content:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Best Places to Get Your Mexican Food Fix When You Visit Mexico City

I understand how that could positively effect your body,...

Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek

Maddi olarak sorumluluk duyulmayan kişileri sırtlamaktan ve taşımaktan kurtulmak anlamına gelir.

Asansör aynı zamanda bolluğa, berekete, rızka ve âlim olan kişiye işaret eder.

Rüyasında asansör gören kişi, onu en sıkıntılı ve en zor zamanında, kötü durumdan çekip çıkaracak, destek verecek biriyle karşılaşacak demektir.

Borçluysa borcunu ödeme kolaylığına erişerek, rahata ve esenliğe kavuşacak demektir.

Asansör huzura, dertten, borçtan, hastalıktan kurtulmaya, kişinin hayatında kendisine zorluk çıkaran, külfet olan ve ayağına dolanan kişilerden yakasını kurtaracağına işaret eder.

Asansör eğer karanlık ve izbe ise kişinin içine düşeceği kuruntuya delalettir.

Rüyada asansörde olması gerekenden fazla insan olduğunu görmek zorluğa, güçlüğe ve sıkıntıya düşüleceği anlamına gelir.

Rüyada asansörle çıkmak, hayatta da yükselmek anlamına gelir.

Rüyada asansör görmek kişinin dertlerinden kurtulup refaha kavuşmasına, sıkıntılarından ve zorluklarından sıyrılmasına ve huzura ermesine de delalet etmektedir.

 

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıktığını görmek iş hayatındaki başarılı atılımları işaret eder.

Kişinin mesleğinde yükselme göstereceği anlamına gelir.

 

Rüyada Asansörden İnmek

İyi değildir.

Kişinin başarısızlığa, sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, makamını kaybedeceğine işaret eder.

 

Rüyada Büyük Asansör Görmek

Rüyada asansör ferah, aydınlık, temiz ya da lüks ise geçici bir hevese ya da heyecana işaret eder.

Yani rüyasında aydınlık ve lüks bir asansör gören kişi sonradan gereksiz ya da saçma olduğunu düşüneceği bir hevese kapılacak ama bunu anlaması uzun sürmeyecek demektir.

 

Rüyada Dar Asansör Görmek

İyi değildir.

Dar, karanlık, küçük ve eski bir asansör görmek, rüya sahibinin kalbinin ve ruhunun sıkılmasına neden olacağı bir olay yaşayacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

 

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüya sahibinin, iş hayatında karşılaşacağı kötü olaylar yüzünden çok sıkıntı çekeceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına ve yaptığı iyiliklerin karşılığında kötülük bulacağına yorulur.

İçinde bulunulan sıkıntı yüzünden zor zamanlar geçiriliyor demektir.

Rüyada asansör düşmesi ve patlaması, aile bireylerinin birbirine düşmesine ve büyük tartışmaların çıkmasına sebep olacak bir olay yaşanacağına, bu yüzden büyük bir sağlık sorununun baş göstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına yorumlanır.

 

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Çalışma hayatında ortaya konulan projelerin büyük başarı getirmesi sayesinde kazancın sürekli artacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına ve ev sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada asansörle yukarı çıkan birini görmek, alacağı destek sayesinde kafasında kurduğu büyük bir çalışmayı hayata geçiren rüya sahibinin, hayallerin kavuşacağına ve beraberinde sevdiği kişileri de hayallerine kavuşturacağına alamettir.

 

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Çalışma hayatında alınan başarılı sonuçlara rağmen bazı şeylerin ters gitmesi yüzünden işlerin sarpa saracağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada asansör boşluğuna düşmek ve sağ kurtulmak, yaşanan onca soruna ve karşılaşılan talihsiz olaylara rağmen iş hayatında ve aile hayatında hala dimdik ayakta durulduğuna, bu sayede birçok kişinin daha doğrusu düşmanların gözlerinin korktuğuna ve bundan sonra bir kötülük yapmadan önce iki kere düşünmek zorunda kalacaklarına tabir edilir.

 

Rüyada Asansör Boşluğu Görmek

Aile hayatında bazı problemler yaşandığına, bu problemlerin çözümü için büyük bir emek harcanacağına, ancak verilen çabalara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, bu yüzden yeni bir yola başvurulacağına ve başka kişilerden yardım alınacağına delalettir.

Rüyada asansör boşluğunda asılı birini görmek, aile bireylerinden birinin ihaneti yüzünden çok büyük sıkıntılar çeken ve bu yüzden kendisini insanlara karşı kapatmış olan birine yardım eli uzatılacağı, bu sayede kendisine zarar vermesine engel olunacağı ve iş sahibi olması sağlanacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Bozuk Asansör Görmek

Kurulan ortaklığa rağmen işlerin bir türlü ilerlemediğine, yüklü miktarda maddi zarara uğranacağına, sorunların birdenbire daha da artacağına, geç verilen bir karardan ötürü büyük üzüntü duyulacağına ve elde avuçta kalan bir miktar birikmişin de bu yüzden harcanacağına delalet eder.

Rüyada bozuk asansöre binmek, işlerin kötü bir hal aldığını bilerek zor bir işe girileceğine, bu duruma karşı bazı tepkilerin alınacağına, bu tepkilerin kulak arkası edileceğine ve yapılan işe devam edileceğine tabir edilir.

Rüyada bozuk asansör tamir etmek, hayır getirecek bir konuda büyük bir adım atılacağı, bu adımın ardından insanlar tarafından takdir edileceği, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağı ve sorunların ve geçmişte yaşanan sorunların aşılacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Asansör Sallanması

Kişinin, karşılaşacağı kötü bir kişi tarafından dolandırılacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine ve sevdiği bir eşyayı bir topluluk içine gireceği bir sırada kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada asansör sallanması ve durması, zor geçecek bir dönemin sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına yorulur.

 

Rüyada Karanlık Asansör Görmek

Kişi, göz göre göre iş hayatında çok büyük sorunlarla uğraşacak, değer verdiği bir kişi tarafından terkedilecek, beklediği bir işi kısa süre içinde kaybedecek, ruhsal olarak kötü bir duruma düşecek, hem kendisini hem ailesini büyük sıkıntının altına sokacak bir olay yaşayacak ve canını sıkan bir konuda karar vermek zorunda kalacak demektir.

Rüyada karanlık ve dar asansör görmek, aile içinde yaşanan tatsız olayların kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine delalettir.

 

Rüyada Hızlı Asansör Görmek

Rüyayı gören kişinin, gerçekleştireceği bir proje sayesinde iş dünyasına hızlı bir şekilde gireceği, kariyer basamaklarını ikişer üçer çıkacağı, kazancını birkaç kat birden arttıracağı, yapacağı bir ortaklık sayesinde herkes tarafından konuşulan bir isim olacağı, ettiği duaların kısa süre içinde karşılığını bulacağı ve çok hayırlı bir işe girip zengin olacağı anlamına gelir.

Rüyada hızlı asansöre binmek, iş dünyası ile haşır neşir olan ve işle ilgili olarak büyük tecrübesi bulunan bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına ve uzun bir dönemin ardından kurulan bir iş yerinde yüzdeye sahip olunacağına tabir edilir.

 

Rüyada Eski Asansör Görmek

Geleneklere ve adetlere bağlı bir kişi olunması sayesinde çok sevilen ve insanlar tarafından değer verilen bir kişi olunacağına, bu sayede ne zaman sorun yaşansa ya da bir sıkıntı ortaya çıksa birçok kişinin yardım edeceğine, bu durumun devam etmesi için bütün huyların devam etmesi gerektiğine ve bu durumun değişmemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada eski asansöre binmek, yeni bir işbirliği yapılacağına, sorunların bu sayede çabucak sonlandırılacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alın terinin fazlasıyla karşılığını bulacağına ve daha iyi bir eğitim almak için yurt dışına çıkılacağına işarettir.

 

Rüyada Asansör Bozulması

Ansızın patlak verecek bir tartışmaya yorulur. Rüya sahibinin, işlerinin yakın bir zaman içinde durma noktasına geleceğine, bu duruma bağlı olarak kazancının beklenenden daha fazla düşeceğine, birikimlerine büyük zarar geleceğine, sevdiği kişilerle sürekli tartışacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına tabir edilir.

Rüyada yeni asansör bozulması, yeni girilen bir işte büyük bir zarara bulaşılacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının baş göstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzüntü duyulacağına işarettir.

 

Rüyada Asansör Görmenin Tabiri

Bireyi gözünü diktiği hedefe ulaştıracak yani ona bu konuda aracılık edecek bir kimse ya da bir olayı yansıtır.

Asansör objesi bireyin karşısına çıkacak bir şans anlamına gelir. Bireyin rüyası da zaten bunun beklentisi içinde olduğunu gösterir.

Rüya sahibi kendisini bu düşünceye tamamen kanalize etmiş olmalıdır ki başarısının ve yükselişinin eline geçecek bir kısmete ya da olanağa bağlı olduğuna odaklanmıştır.

Aslında asansör onun bu yöndeki beklentisini ifade etmektedir.

Rüya sahibinin zirveye çıkmayı çok istediğine bunu da uzun yollardan değil en pratik yöntemlerle en kısa yollardan başarmayı amaçladığına ve kafasını bu hususta çok meşgul ettiğine işaret eder.

Bireyin kafası bu konuyla dolu olmalıdır ki böyle bir rüyayı görsün.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.