Home Yaşam Astroloji Arkası Dönük Adam Görmek

Arkası Dönük Adam Görmek

0
1053
Rüya Tabirleri

Rüyada Arkası Dönük Adam Görmek

Tersine yorumlanır ve kişinin daha önce dargın olduğu biriyle barışacağına alamet eder.

Bozuk ilişkilerin tamir edileceği, güzel bir dönemi müjdelediği gibi, uzun zamandır yolu gözlenen, haber beklenen birinden iyi haberler almak manasına da gelir.

Küs olunan biriyle sorunları konuşmak üzere buluşulacağını, arada geçen kırgınlıkların nedenlerini yok edip, konuyu tatlıya bağlayarak iyi bir iletişim kurulacağını da ifade eder.

Rüya sahibinin sürekli düşündüğü ve aklını meşgul eden, kafasının karışmasına neden olan mevzuların da nihayet son bulacağını, çözüme giden yolda önemli adımlar atılacağını tabir eder.

Kişinin çevresinde kendisine ulaşmak isteyen, konuşacak önemli bir meselesi olan kimseleri de işaret eden rüya, beklenmedik haberler alarak şaşkınlık yaşamak, kötü giden bir durumda iyi gelişmeler yaşayarak mutlu hissetmek şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Arkası Dönük Adamla Konuşmak

Rüyada konuşulan konular hatırlanıyorsa o konulara veya kurulan cümlelere göre yorumlanmalıdır.

Arkası dönük kişi tanınan biriyse, gerçekte de o kimseyle derin mevzular hakkında görüşüleceğini, kişinin kendisi ile ilgili bir konuda istemese de birine fikir danışacağını işaret eder.

İhtiyaç anında düşmanlarla işbirliği yapmak, işi düştüğü için sevilmeyen birinden yardım istemek anlamına da gelen rüya, minnettarlık duyulacak bir durumun ifadesidir.

 

Rüyada Arkası Dönük Adama Vurmak

Hayra alamet değildir ve kişinin yapacağı önemli bir hataya işaret eder.

Huzur kaçıracak davranışlarda bulunmak veya kişinin yaşamını bir anda karmaşık hale getirecek bir olaya karışmak manasına da gelir.

Ah almak, başkasının hakkına göz dikmek ve zor durumda kalmak olarak da yorumlanır.

 

Rüyada Arkası Dönük Adam Görmenin Tabiri

Ailesi tarafından tasvip edilmeyen bir yaşantıya sahip kişilerin gördüğü rüyalardan biridir ve özellikle erkeklerin babalarından övgü duyabilmek için uğraştıklarını, her işlerini onların hoşuna gidecek şekilde yaparak onaylanmayı beklediklerini ifade eder.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.