Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Eğer o arkadaşınız bekarsa yakında kısmetinin çıkmasına ve hayırlı bir evlilik yapmasına; eğer evli birisi bu rüyayı görmüşse eşi ile arasında huzura ve güzel bir geçime yorumlanır.

Bazen de bu rüya arkadaşınızın başına gelecek güzel bir hadiseye, yakında mutlu olacağı bir haber almaya veya o arkadaşınızdan göreceğiniz iyiliğe de işaret eder.

 

Rüyada Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek

Rüyada tanımadığınız bir kadının gelinlik giymesi alacağınız hayırlı bir habere yorumlanır.

Bu rüya, gören kişi için mutlu bir geleceğe, bereket ve bollukla geçecek bir ömre, saflık ve temizliğe, iyi huylu ve geçimi güzel bir kadına, yakında iyi insanlar arasında bir cemaat içinde bulunmaya işaret eder.

 

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Rüyasında siyah bir gelinlik giyen kişi kendisi için hayırsız bir istekte bulunur veya zarara girmesine neden olacak bir dua eder.

Bu rüya bazen de karşınıza çıkacak hayırsız bir kısmete, evlilik hayatında bazı zorluklar yaşamaya, bazı durumlarda sıkıntı ve üzüntüye de yorumlanır.

Beyaz gelinlik ise müjdeye, hayırlı haberlere, sevindirici havadisler almaya işaret eder.

 

Rüyada Kabarık Gelinlik Görmek

Kabarık gelinlik nimet sahibi olmak, bolluk bereket, elinize geçecek çokça para, mal mülk sahibi olmak, sıkıntılardan kurtulup feraha ermek, her anlamda güzel geçecek bir ömür, hayırlı bir kısmet ve iyi bir evlilik anlamlarına gelir.

 

Rüyada Gelinliğin Yırtılması

Çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, evlilik yaşamınızda birtakım sıkıntılarla yüzleşmenize, eşler arasında çıkacak olan bazı tartışmalara, aile saadetini bozacak hareketlere yorumlanır.

Yırtılan gelinliğin dikilmesi ise, huzursuzlukların dinmesine, eşler için iyi geçime, ailede karşılıklı sevgi ve saygıya, hoş olmayan bazı tartışmaların bitip yerini mutluluğa ve huzura bırakmasına işarete der.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.