Rüyada Arı Sokması

Kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği işler, ortaya koyacağı ürünler ve yapacağı çalışmalar sayesinde üst yöneticiler tarafından takdir alıp iş yerinde çok yüksek bir mevkiye geçerek çok para kazanacağına ve hanesinde her zaman bolluk ve bereketin hüküm süreceğine alamet edilir.

 

Rüyada Arı Öldürmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok güzel gelişmelere ve durumlara yol açacak sürpriz bir haber alınacağına işaret edilir.

Rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde çok sevilen biri olduğu için etrafındaki bazı insanlar tarafından çekilemediğine yorumlanır.

 

Rüyada Eşekarısı Sokması

İnsanlar tarafından sevilmeyen, kötü ve dedikodu yapmayı seven bir kadından ötürü iş hayatında ve aile hayatında sorun yaşamaya ve insanlar ile tartışıp kötü ve sevimsiz durumlara düşmeye tabir edilir.

 

Rüyada Siyah Arı Sokması

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük adımlar atacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına ancak bu durumların küçük bir üzüntüden sonra yaşanacağına ve kısa süreli bir sorunun baş göstereceğine yorulur.

 

Rüyada Arı Görmek

İki şekilde yorum yapılır. Rüyayı gören kişi bir çiftçi ise, işlerinde çok iyi olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına ve çok az harcamasına rağmen çok büyük miktarda ürün alacağına delalet edilir.

Rüya sahibi, çiftçilik ile uğraşmıyorsa eğer, yaptığı işlerden ya da iyi ve herkes tarafından sevilen bir kişi olmasından ötürü kendisini çekemeyen insanlar olduğuna ve sürekli olarak rüya sahibi hakkında kötülük düşündüklerine tabir edilir.

 

Rüyada Eşekarısı Görmek

Kişinin hayatında sert ve katı kişiliği ile tanınan, insanlar arasında korku salmış ve neredeyse kabadayı olarak hayatını sürdüren bir kişi bulunduğuna delalet edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.