Rüyada Araç Görmek

İş konusunda sıkıntısı olanlar için bir vesileye, kişiye yardımcı olacak önemli bir insana yorumlanır.

Zorluk çekilen bir konuda alınacak yardımlar sayesinde kişinin yeniden inancını tazeleyeceğini ve yarım kalan işlerini bitirebilmek için gereken gücü toplayacağını da işaret eder.

Araç gören kişilerin iş yerinde yaşadığı sorunlar biter ve pek çok problem kısa sürede hallolur.

Kendine ait araç gören kimseler iş yerinde mevkilerinin yükselmeleriyle gelir artışı yaşar ve mutlu olurlar.

Ailelerine maddi yardımlarda bulunabilecek düzeye gelen rüya sahibinin, nüfuzlu bir kimse olacağına da alamettir.

Birden fazla araç görmek ise, kişinin çevresinin düzgün, dürüst ve her zaman sağduyuyla hareket eden kimseler olduğuna, kişiye her koşulda sınırsız destek verdiklerine yorumlanır.

 

Rüyada Araç Kiralamak

Problemleri kalıcı şekilde çözemeyen rüya sahibinin bulduğu çözümlerle kısa bir süre idare edeceğini ancak yine aynı sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağına yorumlanır.

Kiralık araç süren kişinin ticari hayatında aksaklıklar, ödeme güçlükleri meydana gelir.

Eğer kişi kiralık araç ile bir kaza yaptığını görürse, iş hayatında çöküşe, işten çıkarılmaya, istifaya veya iflasa işarettir.

 

Rüyada Araç Sürmek

Küçük bir araç süren kimseler kendilerine ait bir iş açarlar ve hayatlarını bu işten kazanır, helal lokma yiyerek huzur içinde yaşarlar.

Büyük bir araç kullandığını görmek ise terfi edilen ve yeni başlanan görevde kişiyi zorluklar beklese de başarıyla her işin altından kalkılacağına alamet eder.

Kişinin yüzüne gülen şansla beraber her işinde hayırlı sonuçlar alacağını ve beklemediği düzeyde kaliteli, maddi rahatlık içinde geçen bir yaşama kavuşacağını bildirir.

 

Rüyada Araç Görmenin Tabiri

Çıkarcı yaklaşımların sembolüdür ve kişinin kendi işine gelen durumlarda davranış şeklinin aşırı faydacı olduğuna, yaşamında kendisine engel teşkil eden veya yararı olmadığını düşündüğü kimselerle ilişkilerini kestiğine yorumlanır.

Bencilliğin, egoyla hareket edildiğinin ve gerektiğinde yalan söylemekte veya hileli işler yapmakta sıkıntı duyulmadığının da sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.