Rüyada Arabaya Binmek

Kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların en kısa sürede son bulacağına ve yaşanan sorunların çözüme ulaşacağına tabir edilir.

Aynı zamanda, iş hayatında, çok büyük ve başarılı işlere girişileceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine alamet edilir.

 

Rüyada Arabaya Binmek ve Gitmek

Rüyada arabaya bindiğini ve gittiğini gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeylerle karşılaşacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine yorumlanır.

 

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve başarılı bir yönetici olduğuna ve çok büyük başarılar kazanacağına delalet edilir.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden sıkıntı yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Kırmızı Arabaya Binmek

Rüyada kırmızı arabaya binmek, gönül işlerinde meydana gelecek hayırlı gelişmelere, çok büyük işler yaparak büyük başarılar kazanılacağına ve aile içinde yaşanan tartışmaların son bulacağına işaret eder.

 

Rüyada Beyaz Arabaya Binmek

Rüyada beyaz arabaya binmek, rüyayı gören kişinin, yeni bir döneme girdiğine, artık eskisi gibi kendi isteği dışındaki işler ile uğraşmayacağına ve yeni bir hayat kurup farklı ilgi alanları ile ilgileneceğine yorulur.

 

Rüyada Otomobile Binmek

Rüyada otomobile binmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri var olan bir sağlık sorunundan kurtulacağına ve eski sağlığına kavuşacağına tabir eder.

Eğer rüya sahibi hasta değilse çok güzel ve hayırlı şeylerle karşılaşacağına yorumlanır.

 

Rüyada Arabadan İnmek

Rüyada arabadan inmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sorunlardan ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış araba görmek, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine ve çok üst makamlara terfi edileceğine tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.